Завершується підготовка об’єктів виробничого призначення Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області до осінньо-зимового періоду 2019-2020рр.

В Регіональному офісі водних ресурсів у Черкаській області  видано наказ      «Про забезпечення підготовки водогосподарських об’єктів до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/20 років» та затверджено заходи з підготовки об’єктів виробничого призначення до осінньо-зимового періоду.   В міжрайонних управліннях водного господарства відповідно до цього наказу розроблені власні накази, заходи та складені календарні плани підготовки до осінньо-зимового періоду. У зв’язку із збільшенням кількості насосних станцій, які перебувають в роботі, також збільшено і кількість підготовлених насосних станцій до сезону 2019/2020 років. Планові завдання з підготовки об’єктів доведені виходячи із фактичних обсягів робіт, виконаних за останні роки та із прив’язкою до фактично виділених лімітів фінансування.

Адміністративні будівлі що є на балансі Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області  забезпечені теплом, згідно температурних норм, крім орендованої будівлі лабораторії моніторингу вод та ґрунтів. Укладені договори з тепло передавальними організаціями.  Вся запланована техніка підготовлена для боротьби із сніговими заметами та для перевезення людей. Машини і механізми переведені на зимові режими експлуатації.

В управліннях проведено огляд котлів для топіння та забезпечено твердим паливом. Опалення приміщень розпочато.  Побутові приміщення насосних станцій та майстерень також опалюються грубами на дровах.

Робітники міжрайонних управлінь, які виконують роботи на відкритому повітрі забезпечені спецодягом згідно нормативів.

В управліннях заходи, зазначені у календарних планах виконуються у встановлені строки. Фактичне виконання показників відповідає проведеним роботам.

error: Content is protected !!