Доступ до публічної інформації

 

Наказ Черкаського обласного управління водних ресурсів від 26 вересня 2012 року №118 “Про заходи виконання Указу Президента України “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”

Наказ Держводагентства від 09.04.2012 №186 “Про затвердження Положення про систему обліку публічної інформації в Держводагентстві України”

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 11.11.2011 № 444 «Про забезпечення доступу до публічної інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію»

Указ Президента України від 05.05.2011 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

Закон України від 13.01.2011 № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації»

 

Про роботу з інформаційними запитами  
протягом  січня-вересня 2019 року

До  Регіонального офісу    водних  ресурсів у Черкаській області протягом січня-вересня  2019  року  надійшло 7 запитів  на отримання публічної  інформації. Всі запити надійшли поштою.

 В поданих запитах піднімалися питання стосовно надання копій документів завірених мокрою печаткою щодо Режиму рибогосподарської експлуатації Звенигородського водосховища та щодо догляду за малими річками області. А також питання дотримання законодавства в сфері оплати праці,

Відповіді були надані обґрунтовані та в термін передбачений законодавством.

 

Про роботу з інформаційними запитами  
протягом  січня-березня 2019 року

 До  Регіонального офісу водних  ресурсів у Черкаській області  протягом січня – березня 2019  року  надійшло 2 запита  на отримання публічної  інформації. Всі запити були направлені до управління електронною поштою.
 В поданих запитах піднімалися питання стосовно надання копій документів завірених мокрою печаткою щодо Режиму рибогосподарської експлуатації Звенигородського водосховища та дотримання законодавства в сфері оплати праці
 Відповіді були надані обґрунтовані та в термін передбачений законодавством.

 

Про роботу з інформаційними запитами  
протягом  2018 року

 До Регіонального офісу водних  ресурсів у Черкаській області  протягом січня – грудня  2018  року  надійшло 4 запита  на отримання публічної  інформації. Всі запити були направлені до управління електронною поштою.
 В поданих запитах піднімалися питання стосовно виконання природоохоронних заходів за період 2014-2018  років, надання карт-схем річок, озер, ставків та інших водних ресурсів Черкаської області, а також про надання інформації про виплачені розміри заробітної плати працівників управління з 2012 по 2018 роки. 
 Відповіді були надані обґрунтовані та в термін передбачений законодавством.