Державний облік водокористування (№ 2ТП-водгосп (річна)

УВАГА!!!

Відтепер водокористувачі Черкаської області можуть подавати звіт про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) ОНЛАЙН.

На порталі електронних послуг Держводагентства запущено модуль подання онлайн-звіту про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна). Скористатися новою послугою онлайн-звітування можна через електронний кабінет водокористувача насайті https://eservices.davr.gov.ua

З інструкцією заповнення звіту за формою №2ТП-водгосп (річна) в електронному вигляді можна ознайомитись за наступним посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=6AHpcG1XvVw

 

ДО УВАГИ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ!

 

Змінені критерії щодо подачі звітності за формою № 2ТП-водгосп (річна):

 Підприємства, які здійснюють забір та/або використання води в об’ємі від 5 метрів кубічних на добу подають звіт про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна).

Термін подання звітності не змінився – не пізніше 01 лютого наступного за звітним року. Помилки або недостовірні дані, виявлені у звіті, можуть бути виправлені шляхом подання виправленого (уточненого) звіту не пізніше 01 березня наступного за звітним роком.

Звіт складається на основі даних первинного обліку водокористування.

Разом зі звітом про використання води водокористувачам необхідно прикріпити наступні документи (файлом у форматі .pdf):

1. Підприємствам, які здійснюють скид зворотних (стічних) вод безпосередньо у поверхневі водні об’єкти:

– нормативи гранично допустимого скидання (ГДС) забруднюючих речовин у водні об’єкти із зворотними водами;

– результати вимірювань показників якості води (протоколи хімічних аналізів лабораторного дослідження якості стічних вод за звітний період не менше ніж 1 раз на квартал);

2. Підприємствам, які здійснюють скиди стічних в каналізацію надати дані первинного обліку щодо якості переданих стічних вод з протоколами хімічних аналізів лабораторного дослідження якості стічних вод (не менше одного протоколу на квартал).

3. Підприємствам, які передають воду вторинним водокористувачам надати дані про об’єми використання води і скидів зворотних (стічних) вод в розрізі абонентів за звітний період.

  Додаткові консультації можна отримати у фахівців Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області за телефоном  63 76 70.