З Днем вишиванки!
Сьогодні Україна відзначає надзвичайний та особливий день. Колектив Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області вітає всіх з чудовим святом, святом барвистої української культури – з Днем вишиванки.
Вишиванка — генетичний код українців. Символ віри, надії, любові. Символ сміливості, боротьби та перемог. Вишиванка єднає українців та друзів України по всьому світу. Вишиванка — духовна броня українців. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. З Днем вишиванки!
![](https://ckovr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG20230518120345-1024x768.jpg)
![](https://ckovr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20200702_113301-kopyya-1024x576.jpg)
![](https://ckovr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230518_131753-2-663x1024.jpg)