Кадрове забезпечення

За І квартал 2019 року в Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства у м. Київ пройшли підвищення кваліфікації 11 інженерно-технічних працівників.

В семінарах та на курсах підвищення кваліфікації, в інших установах та організаціях області, взяв участь 21 інженерно-технічний працівник.

Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників робітничих професій проводиться в навчальному пункті Лівобережного міжрайонного управління водного господарства. За І квартал 2019 року пройшли навчання 178 працівників різних робітничих професій.

Плинність кадрів за І квартал 2019 року становить 8 осіб, це 1,4 % від облікової кількості штатних працівників.

Аналізуючи кадрову роботу в цілому необхідно відзначити, що за 2018р. штатна чисельність працівників Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області становить  646 осіб, з них:  керівників – 51 особа, інженерно-технічних працівників – 160, робітників – 435.

 


 

У 2018 році пройшли підвищення кваліфікації 124 інженерно-технічні працівники, з них в Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства – 26 осіб, у семінарах організованих Держводагентством – 5 осіб.      В листопаді 2018 року відбулося засідання комісії з перевірки знань з питань промислової безпеки та охорони праці посадових осіб і спеціалістів Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області в якому взяли участь 52 інженерно-технічних працівники.

В семінарах та на курсах підвищення кваліфікації, в інших установах та організаціях області, взяв участь 41 інженерно-технічний працівник.

З метою забезпечення міжрайонних управлінь кваліфікованими кадрами навчання з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників робітничих професій проводиться в навчальному пункті Лівобережного міжрайонного управління водного господарства. Так за 2018 рік підготовлено     451 особу різних робітничих професій.