Перевірка роботи насосних станцій Іркліївської міжгосподарської зрошувальної системи

Начальником Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області Шведенком М.М. разом  із головою СТОВ «Агроко» Потапенком І.В. перевірено  роботу головної насосної станції та станції підкачки Іркліївської міжгосподарської зрошувальної системи.

Насосні станції не здійснювали забір води для зрошення  понад 20 років. В поточному році за залучені кошти СТОВ «Агроко» було проведено ремонт насосно-силового обладнання та підключення до системи енергопостачання. Господарство закупило та передало в користування РОВР у Черкаській області частину нового обладнання. Завдяки спільним зусиллям в поточному році полито 250 га сільськогосподарських культур. На поля забрано більше 100 тис.м3 води.

В ході зустрічі обговорено проблемні питання із подальшого підтримання насосних станцій в робочому режимі. Відмічалось, що господарство має намір продовжити ремонт зрошувальної мережі та розширити площі поливу ще на 350 га. Крім того вивчається можливість будівництва нового зрошення із використанням осушувальних каналів та власної насосної стації.