Інформація щодо наявності дозволів на спеціальне водокористування у орендарів водних об’єктів Черкаської області

З 4 червня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування», який передбачає внесення змін до Водного кодексу України. Змінилася процедура отримання дозволу на спеціальне водокористування, згідно ст. 49 Водного кодексу України дозвіл видається територіальними органами Держводагентства.

Видачу дозволів на спеціальне водокористування на території Черкаської області здійснює – сектор у Черкаській області Держводагентства.

Станом на 29.04.2021 на 391 водний об’єкт, що знаходиться в користуванні на умовах оренди та використовуються для цілей рибництва отримано 123 дозволи на спеціальне водокористування (91 водний об’єкт в межах населеного пункту та 300 за межами).

Інформація стосовно виданих дозволів на спеціальне водокористування, територіальними органами Держводагентства висвітлена на сайті Державного агентства водних ресурсів України в розділі «Діяльність», «Дозвільна діяльність», «Реєстр дозволів на спеціальне водокористування»
(https://e-services.davr.gov.ua/site/permit-registry