Інформація щодо наявності дозволів на спеціальне водокористування у орендарів водних об’єктів Черкаської області

З 4 червня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування», який передбачає внесення змін до Водного кодексу України. Змінилася процедура отримання дозволу на спеціальне водокористування, згідно ст. 49 Водного кодексу України дозвіл видається територіальними органами Держводагентства.

Видачу дозволів на спеціальне водокористування на території Черкаської області здійснює – сектор у Черкаській області Держводагентства.

Станом на 11.09.2020 на 213 водних об’єктів, що знаходяться в користуванні на умовах оренди та використовуються для цілей рибництва отримано 98 дозволів на спеціальне водокористування (66 водних об’єктівв межах населеного пункту та 147 за межами).

Інформація стосовно виданих дозволів на спеціальне водокористування, територіальними органами Держводагентства висвітлена на сайті Державного агентства водних ресурсів України в розділі «Діяльність», «Дозвільна діяльність», «Реєстр дозволів на спеціальне водокористування»
(https://e-services.davr.gov.ua/site/permit-registry).