Експлуатаційна діяльність у І кварталі 2019 року.

Робота Регіонального офісу водних ресрсів у Черкаській області у першому кварталі була спрямована на своєчасну підготовку меліоративних систем, каналів, насосних станцій та гідротехнічних споруд до вегетаційного сезону, забезпечення безаварійного пропуску весняної повені.

На водозаборах насосних станцій, які будуть задіяні в роботі у 2019 році, проведено водолазні обстеження рибозахисних пристроїв.

За 3 місяці 2019 року на меліоративних системах області виконано поточний ремонт на суму 212,9 тис.грн. Виконанню в значній мірі сприяло залучення коштів спеціального фонду.

Проводились також доглядові роботи. Зокрема виконано поточний ремонт 45 гідротехнічних споруд на зрошувальних системах. Проведено  очищення 4 км осушувальних каналів від мулу в обсязі  9,65 тис. куб.м.Цей показник у  три рази перевищує минулорічний.  Збільшились обсяги робіт  по вирубуванню чагарнику. У І кварталі поточного року вирубано чагарнику вздовж 64,2 км каналів на площі 46,2 га проти 47,6 км аналогічного періоду у 2018 році.  Загальна вартість ремонтно-доглядових робіт склала 3248,3 тис.грн.