Акції екологічного спрямування за І квартал 2019 року

В першому кварталі 2019 року організовано та проведено заходи до Всесвітнього дня водно-болотних угідь та Всесвітнього дня води.

З метою відзначення  цих акцій в Регіональному офісі водних ресурсів у Черкаській області та міжрайонних управлінях водного господарства і експлуатаційних дільницях були проведені урочисті збори. Також, з метою поширення знань і виховання в учнівської молоді шанобливого ставлення до водних ресурсів для учнів навчальних закладів області було проведено виховні уроки на тему «Стан водно-болотних угідь та зміни клімату на території України», «Вода для всіх» та продемонстровано відеоролик присвячений шанобливому ставленні до українських річок. Надруковано статті в газетах «Чигиринські вісті», «Надросся», «Вісник Золотоніщини», «Алекс», «Трибуна хлібороба» та озвучено виступи на хвилях Корсунь-Шевченківської та Звенигородської редакціях радіомовлення. Проведені конкурси дитячих малюнків на тему «Вода для всіх». Переможцям конкурсу вручені грамоти та подарунки.

Забезпечено безпосередню співпрацю з місцевими водоканалами та комунальними підприємствами в частині сприяння розміщенню ними інформації у платіжних квитанціях, у якій акцентовано увагу користувачів з послуг водопостачання та водовідведення на дбайливому ставленні до води.

Крім того, 22 березня 2019 року в рамках відзначення Всесвітнього дня води колективи водогосподарських організацій провели заходи з благоустрою на території обласного Дорадчого центру та територіях управлінь.

Всього в зоні діяльності Регіонального офісу водних ресурсів за І квартал 2019 року проведено наступні заходи з благоустрою:

  • прибирання територій – 22,04 га;
  • ліквідування несанкціонованих сміттєзвалищ – 6 шт.;
  • висаджування кущів – 10 шт.;
  • обрізування дерев – 735 шт.;
  • підбілювання дерев – 160 шт.;
  • впорядкування газонів та клумб – 1,73 га;
  • очищення від сміття берегів протяжністю – 9,47 км.