Робота відділу використання та обліку вод за 2018 рік

Протягом 2018 року, за заявками водокористувачів, заключено 45 договорів з надання платних послуг стосовно розрахунків з питань обґрунтування потреби у воді та проведено 45 розрахунків (нормативний розрахунок водоспоживання та водовідведення) для отримання дозволу на спеціальне водокористування.

У взаємодії з сектором у Черкаській області Державного агентства водних ресурсів України, було розглянуто 69 пакетів документів щодо отримання водокористувачем дозволу на спеціальне водокористування, та надано 62 пропозицій до проекту дозволу на спеціальне водокористування та 7 відмов щодо отримання відповідного дозволу.

В період з червня по жовтень 2018 відбулися виїзди до сільських рад  Черкаської області для проведення нарад та надання консультації сільським головам з питань укладання договорів оренди на водні об’єкти, виготовлення паспортів на них та отримання дозволів на спеціальне водокористування.
У виїздах від Черкаського обласного управління водних ресурсів (нині перейменовано на Регіональний офіс водних ресурсів у Черкаській області) приймали участь представники Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області та міжрайонних управлінь водного господарства.