Регіональний офіс водних ресурсів у Черкаській області

Перейти до змісту

Головне меню

З метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об’єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод під час пропуску льодоходу, повені і паводків у 2019 році працівниками Лівобережного МУВГ обстежується стан водогосподарських систем та гідротехнічних споруд, які знаходяться на балансі управління, для забезпечення їх готовність до пропуску льодоходу, повені та паводків, приводяться в готовність гідрометричні споруди, прилади, пристрої та обладнання на водомірних постах для здійснення спостережень під час пропуску льодоходу.


«Діяльність Лівобережного МУВГ».
Служба механізації Лівобережного міжрайонного управління водного господарства забезпечує проведення ремонту техніки. В даний час в ремонтно-механічній майстерні Золотоніської ЕД проводиться поточний ремонт екскаватора Е-304, а саме:
- ремонт редуктора,
- ремонт системи охолодження,
- ремонт паливної системи.
Також було придбано та проведено заміну автомобільної гуми на автомобільному крані КС-3562 А.Південний циклон приніс на територію Лівобережного МУВГ опади у вигляді снігу, випало від 11 до 21 мм, висота снігового покриву зросла до 10-22 см. Для очищення території промбази, експлуатаційних дільниць та насосних станцій були задіяні працівники управління а також екскаватор ЕО-2621В на базі колісного трактора ЮМЗ-6КЛ.Завершується виконання земляних робіт, екскаватором ЕТ-26, по очищенню внутрішньогосподарських каналів нижньої частини Золотоніської осушувальної системи, в адмінмежах Крутьківської сільради та Іркліївської ОТГ Чорнобаївського району.Силами Золотоніської експлуатаційної дільниці Лівобережного МУВГ виконуються роботи, екскаватором ЕТ-26, по очищенню нижньої частини Золотоніської осушувальної системи, внутрішньогосподарських каналів в адмінмежах Крутьківської сільради Чорнобаївського району.Відповідно до графіка навчання працівників водного господарства з 13 по 15 листопада 2018 року на базі Лівобережного МУВГ Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства проводиться навчання і перевірка знань з питань охорони праці для посадових осіб і спеціалістів організацій водогосподарського комплексу Черкаської області, які мають атестуватися галузевою комісією за участю представників органів державного нагляду за охороною праці.Силами Золотоніської експлуатаційної дільниці виконуються роботи, екскаватором ЕТ-26, по очищенню нижньої частини Золотоніської осушувальної системи, внутрішньогосподарських каналів в селі Іркліїв Чорнобаївського району.
1. Спеціалістами відділу використання та обліку вод постійно проводяться заміри кількості опадів.
2. Працівниками Золотоніської ЕД виконується ремонт тралера ПТУ-20 (зварювальні роботи, ремонт ходової частини).

  


29.08.2018 року працівниками відділу використання та обліку вод Лівобережного міжрайонного управління водного господарства проведено роботи по кислотній зйомці на Супійській ОЗС (Гельмязівська та Піщанська сільські ради).

  


1. Відділом енергозбереження був здійснений виїзд на НС Першотравнева для проведення позапланового технічного обслуговування насосних агрегатів №1 та №2. Проведено перетяжку всіх контактних зєднань і проведено центрування насосних агрегатів.

  

2. 9 серпня 2018 року відбувся виїзд до сільських рад Драбівського району для проведення нарад та надання консультації сільським головам з питань укладання договорів оренди на водні обєкти, виготовлення паспортів на них та отримання дозволів на спеціальне водокористування. У виїзді взяли участь заступник начальника Лівобережного МУВГ Манько О.М., провідний інженер з використання водних ресурсів Ковтун Л.О., та в.о. начальника відділу використання та обліку вод Риндич В.Р.

  


1. 31.07.2018р. Відділом енергозбереження проведено ремонт електромережі в приміщенні цивільної оборони (ПРУ) Лівобережного міжрайонного управління водного господарства.
2. Проводиться ремонт екскаватора Е-304. Відремонтовано трактор ЮМЗ-6кл держ. №10-39ХФ. Під час ремонту було відремонтовано гідравлічну систему та встановлено нові шини.

  
3. Згідно календарного плану польових робіт, спеціалістами відділу використання та обліку вод, 30.07.2018р. було здійснено виїзд на Першотравневу ЗС(Васютинську сільку раду) та відібрано проби сольової зйомки.

  


Оглядачами ГТО Золотоніської ЕД проводиться поточний ремонт гідротехнічних споруд та здійснюються доглядові роботи по обкошуванню міжгосподарських каналів та видалення аварійних дерев.

  

  

20 березня  2018 року відбулася чергова зустріч спеціалістів управління з керівником СТОВ «Маяк» с. Піщане Васильченко О. М. та представниками компанії «Valley» щодо відновлення роботи Подільської зрошувальної системи на площі близько 850 га.

В зоні діяльності Лівобережного МУВГ продовжується робота з розширення поливних площ. Зокрема, фахівцями управління проведено зустріч з водокористувачем СТОВ «АФ Маяк» та представниками фірми «Valey» щодо питань виготовлення проектно-кошторисної документації на розширення площ поливу на землях-супутниках від Подільської міжгосподарської зрошувальної системи орієнтовною площею 800 га.

  

Всі роботи пов’язані з утримання техніки в справному стані в Лівобережному МУВГ проводяться власними силами в ремонтно-механічних майстернях експлуатаційних дільниць управління.
Зокрема, проведено ремонт:
- екскаватора ЕТ-26-30 (д/н 17607 СА) – ремонт ходової частини (ремонт опорних ходових котків), заміна масла, встановлення додаткового вентилятора охолодження.
- бульдозера Д-606 (інв №10520162) – ремонт ходової частини з заміною траків гусені, зварювальні роботи штовхаючого бруса, ремонт відвалу, ТО ходової частини.    
  В зв’язку з проведенням експертного обстеження з повним технічним оглядом та згідно дефектної відомості на автомобільний кран КС-3562 (д/н 49-81 ЧКМ) та автопідйомник ВС-22 МС (д/н 12-55 ЧКП) -проведені зварювальні роботи, заміна рукавів високого тиску, заміна масла, фарбування.

 


Учні молодших класів Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., перебуваючи у пришкільному таборі, в супроводі класних керівників відвідали територію Лівобережного міжрайонного управління водного господарства. Головний інженер, Устименко О.В., провів дітям екскурсію по території стоянки робочої техніки та механізмів, гідрометеорологічному майданчику та по території в цілому. Під час екскурсії дітям розповідали про основні напрямки діяльності управління, та закликали до бережного ставлення та раціонального використання водних ресурсів.


Ліквідація наслідків після буревію від 01.07.2017р. на МК р.Золотоношка, пікет 97+78 силами Золотоніської експлуатаційної дільниці Лівобережного МУВГ


 

Лівобережним МУВГ продовжуються роботи по очищенню від мулу та розрівнюванню кавальєрів на внутрішньогосподарських осушувальних каналах згідно договору з СТОВ «АГРОКО» в межах Крутьківської сільської ради.


Домантівською насосною станцією Золотоніської експлуатаційної дільниці здійснюється подача води для поливу сільськогосподарських культур в ТОВ "Домантівське". Полив проводиться дощувальними машинами "Дніпро" і "Бауер". З початку сезону станом на 22 травня в господарстві більше одного разу полито 346 га зрошувальних земель. Насосною станцією забезпечено подачу води в об'ємі більше 68,5 тис.м3.


Лівобережним МУВГ проводяться земельні роботи по очищенню каналів внутрішньогосподарської і міжгосподарської мережі в межах Крутьківської та Мельниківської сільських рад, на каналах к-1, к-3. Згідно договору з СТОВ «Агроко».Домантівською насосною станцією Золотоніської експлуатаційної дільниці здійснюється подача води для поливу сільськогосподарських культур в ТОВ "Домантівське". Полив проводиться дощувальними машинами "Дніпро" і "Бауер". З початку сезону станом на 22 травня в господарстві більше одного разу полито 346 га зрошувальних земель. Насосною станцією забезпечено подачу води в об'ємі більше 68,5 тис.м3.


Лівобережним МУВГ проводяться земельні роботи по очищенню каналів внутрішньогосподарської і міжгосподарської мережі в межах Крутьківської та Мельниківської сільських рад, на каналах к-1, к-3. Згідно договору з СТОВ «Агроко».


  

Силами Золотоніської експлуатаційної дільниці виконані роботи по ремонту залізобетонного мосту, а саме бетонування проїжджої частини на пікеті ПК119+35 на річці Золотоношка  в селі Благодатне, який знаходиться на балансі Лівобережного МУВГ.


Працівниками Лівобережного МУВГ була прибрана територія сільського стадіону.  Проводилися роботи з вирубування чагарнику, ремонт  перил та місць для сидіння, побілка огороджуючих стовпчиків. Фотографії відповідних робіт додаються.

Профспілковий комітет Лівобережного МУВГ привітали ветерана Великої Вітчизняної війни Даника Г.П. з нагоди річниці Дня Перемоги. Фотографія додається.

Працівники ЛМУВГ брали участь у ході, присвяченій Дню Перемоги  над нацизмом та покладанні квітів до пам’ятника льотчику Г. П. Берези.

18 квітня  2017 року начальник відділу водних ресурсів Лівобережного МУВГ брала участь в нараді, яка відбулася в Драбівській РДА, щодо інвентаризації ставків  на виконання п.2 протоколу наради Черкаської обласної адміністрації від 14.11.2016 на нараді розглядалися питання щодо закінчення та підведення підсумків інвентаризації.  

   


Відбір проб води спеціалістами управління з свердловин Золотоніської осушувальної системи (нижня частина), згідно календарного плану по моніторингу меліорованих земель на 2017 рік.


Працівниками Лівобережного МУВГ  7  квітня було проведено щорічну акцію до Дня довкілля (День благоустрою) - було здійснено  захід щодо  прибирання території в заплаві р. Дніпро.  А також до цього заходу приєднались і волонтери  села Благодатне та приватний підприємець Гончар. Було прибрано від сміття 3 км прибережно-захисної смуги, вивезено та ліквідовано сміттєзвалища поблизу води. Відділом водних ресурсів впорядковано джерело «Набережне» в с. Благодатне,   подаючи приклад дбайливого ставлення до джерел питної води місцевому населенню.    На світлинах нижче показана робота з впорядкування джерела «Набережне» в с. Благодатне.


  

   

У Лівобережному міжрайонному управлінні водного господарства функціонує навчальний пункт, який заснований  в 1982 році, для задоволення потреб галузі водного господарства області у кваліфікованих кадрах робітничих професій.
Навчальний пункт Лівобережного МУВГ організовує  та проводить навчання зі здобуттям професійно-технічної освіти початкового рівня. Професійне навчання здійснюється тільки з денною формою навчання з відривом та без відриву від виробництва. Планування і облік навчальної роботи здійснюється у відповідності до вимог і виходячи із замовлень міжрайонних управлінь водного господарства, Черкаського регіонального управління водних ресурсів та інших сторонніх організацій області у потребі підготовки кадрів робітничих професій.
Згідно Положення про професійне навчання кадрів на виробництві навчальний заклад має право для надання послуг з підготовки ряду робітничих професій.
З 20 грудня 2016 року згідно наказу № 117 від 16.12.2016 проводиться навчання за професією «Машиніст насосних установок». Група складається з 12 осіб. Навчання проводять – головний енергетик Черкаського ОВР Назаренко І.В., головний фахівець з охорони праці Черкаського ОВР
Верман О.Д., завідувач навчального пункту Лівобережного МУВГ
Лямін Є.Ф., майстер виробничого навчання Лівобережного МУВГ
Ляшенко Г.М., провідний інженер з охорони праці Лівобережного МУВГ Масюк В.В., головний механік Лівобережного МУВГ Кравченко О.С. Навчання триватиме до 14 квітня 2017 року.

В рамках проведення акцій екологічного спрямування Лівобережним управлінням водного господарства за перший квартал 2017 року проведено наступні заходи:
1. До Всесвітньої акції «Посади дерево миру» працівниками відділу водних ресурсів та Золотоніської ЕД на базі Лівобережного МУВГ та в межах прибережної захисної смуги р.Золотоношка висаджено 24 дерева.  

  

2. Працівниками відділу водних ресурсів до Всесвітнього дня води:
- з метою привернення уваги школярів до збереження водних ресурсів та прибережних захисних смуг проведено конкурс на кращий малюнок в Благодатнівській ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. Г.П.Берези,. Найкращі нагороджені призами.

 

- в районних газетах «Вісник Золотоніщини» Золотоніського району та «Світлий шлях» Чорнобаївського району надруковано 2 статті; -
- для учнів Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступеня виготовлений інформаційний плакат щодо збереження водних ресурсів;


для працівників управління проведено показ документального фільму     «Вода джерело життя»;


впорядковано місце для відпочинку поблизу водного обєкта в с. Благодатне


14 березня спеціалістами п.п. «Експедиція Акватрон-Еко»  проведено водолазне обстеження рибозахисних пристроїв на водозаборах  Іркліївської та Вереміївської ГНС Лівобережного МУВГ. Обстеженням виявлено, що водозабір Вереміївської ГНС в робочому стані, не замулений, що дозволяє провести закачування води до зрошувальної системи. Водозабір Іркліївської ГНС замулений, потребує розмиву та виконання поточного ремонту. Спеціалістами «Експедиція Акватрон-Еко буде проведено складання кошторису, виконані роботи по його ремонту з метою своєчасної подачі води в зрошувальну мережу.

12 березня колектив управління разом з сільським головою та представниками Золотоніської райдержадміністрації вітали працівника, ветерана управління, ветерана ВВВ з ювілеєм – 90 річчям з Дня народження – Даника Григорія Порфировича.

   

3 березня 2017 року на базі Лівобережного МУВГ була проведена зустріч керівництва Черкаського обласного управління водних ресурсів з інженерно-технічними працівниками та начальниками експлуатаційних дільниць управління. Було проведено детальний аналіз стану оплати праці за рахунок спеціального фонду, використання транспортних засобів, підготовки до вегетаційного періоду в розрізі експлуатаційних дільниць.

Проводяться ремонтні роботи на роторах та електродвигунах насосних агрегатів Дмитрівської ГНС


8 грудня 2016 року на базі Лівобережного міжрайонного управління водного господарства відбулася зустріч з представником СТОВ «Агроко» Потапенком І.В. щодо перспектив відновлення роботи Іркліївської зрошувальної системи на землях господарства,  орієнтовною площею 500 га., та проведення земляних робіт на внутрішньогосподарських осушувальних каналах нижньої частини Золотоніської осушувальної системи, в межах Мельниківської сільської ради Чорнобаївського району Черкаської області.

12 листопада 2016 року працівники Лівобережного МУВГ відвідали Буцький каньйон, насправді унікальне місце. Воно розташоване на річці Гірський Тікич, біля села Буки, Черкаської області. Перед входом в Буцький каньйон знаходиться водоспад-перекат Вир, тут же збереглися руїни водяного млина XIX століття. Примітний каньйон і тим, що тут була побудована перша в Україні гідроелектростанція.


Також побували у Жашкові, де розташований кращий в Україні кінноспортивний комплекс і один з найбільших кінних заводів. Комплекс займає площу 317 га, на якій розміщені стайні, пасовища, манежі, а також штучно створені ставки.


8 листопада 2016 року працівники Лівобережного міжрайонного управління водного господарства взяли участь у XIV Міжнародному водному форумі «AQUA UKRAINE - 2016», де відвідали спеціалізовані виставки, науково-практичні конференції та семінари.


4 листопада 2016 року відбулася зустріч працівників відділу водних ресурсів Лівобережного МУВГ, голів сільських рад та їх землевпорядників Іркліївської та Придніпровської с/ради Чорнобаївського району щодо вирішення проблемних питань з проведення інвентаризації гідротехнічних споруд та водних об’єктів, взяття на баланс гідротехнічних споруд та надання в користування на умовах оренди водних об'єктів.

20 липня 2016 року на базі Лівобережного управління відбулася зустріч з представниками агрохолдингу «Астарта» м.Київ. Було обговорено питання відновлення поливу на зрошуваних землях Лящівської зрошувальної системи Вереміївської експлуатаційної дільниці та проведення ремонтних робіт на Лящівській ГНС і НСП.


08 квітня 2016 року працівниками Лівобережного МУВГ було проведено акцію «Дерево Миру». Біля прилеглої території управління було висаджено горіхову алею, та декоративні верби.
Чому проведення акції "Дерева Миру" є важливим?
• Проявляємо позицію за МИР, стаючи частиною Всесвітнього дійства!
• Сприяємо озелененню  планети!
• Проводимо час з користю для світу!
Ініціатива гуртує людей і їх позитивну енергію, яку вони передадуть деревам у різних куточках світу, дерева будуть рости і укріплювати мир, співдружність та свідоме життя.
З метою привернути увагу школярів до збереження водних ресурсів та прибережних захисних смуг 14 квітня 2016 року в Чапаєвській ЗОШ проведено конкурс присвячений Всесвітньому Дню Води. Завданням конкурсу було залучення дітей до створення презентації на тему «Збереження водних об’єктів рідного краю». Переможцям конкурсу вручені цінні  подарунки.

До Дня Довкілля працівниками відділу водних ресурсів було впорядковано 2 джерела: джерело «Набережне» Чапаєвська с/р в заплаві р.Лучка(К-24 Золотоніської осушувальної системи), та криницю-джерело Чапаєвська с/рада урочище «Залісся».  


До Всесвітнього Дня води працівниками відділу водних ресурсів проводиться конкурс в Чапаєвській ЗОШ з метою привернути увагу школярів до збереження водних ресурсів та прибережних захисних смуг. Завдання конкурсу залучити дітей до створення презентації на тему «Збереження водних об’єктів рідного краю». Конкурс проводиться з 17.03 по 15.04.2016року.
Працівниками відділу водних ресурсів подані статті в районні газети: Золотоніський р-н  «Золотоніський Вісник» та Чорнобаївський р-н «Світлий шлях».18 березня 2016 року на території промбази Лівобережного МУВГ були проведені спортивні змагання між працівниками управління присвячені Всесвітньому Дню Води з таких видів спорту:
• Теніс
• Дартс
• Шахи
• Шашки
12 березня працівниками Лівобережного МУВГ було проведено День чистоти: прибрано території промбази, НС, ЕД  та прилеглі території.

 

Виконання земляних робіт екскаваторами Е-304 та ЕО3211 на міжгосподарських каналах (нижня частина) Золотоніської осушувальної системи в межах Чапаєвської сільської ради механізаторами управління.ХІІІ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE -   2015»

10 листопада 2015 року працівники Лівобережного міжрайонного управління водного господарства прийняли участь у відкритті ХІІІ Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE -   2015», на якому висвітлювали діяльність водогосподарсько-меліоративного комплексу України у напрямках забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами, експлуатації державних меліоративних фондів, захисту територій від шкідливої дії води, забезпечення сільських населених пунктів централізованим водопостачанням, міжнародної діяльності та створення сприятливого інвестиційного клімату у сфері водного господарства, підвищення рівня громадської відповідальності щодо охорони та запобіганню забруднення водних ресурсів.На виконання Доручення Президента України від 08.04.2013 р., пункту 6.2 протоколу № 18 засідання Кабінету Міністрів України від 11.03.2013р.,  розпорядження Черкаської облдержадміністрації від 23.12.2010р. № 371, рішення Черкаської обласної ради від 24.04.2015р. №39-16(VI), та з метою забезпечення визначення балансоутримувача  гідротехнічних споруд на водних об’єктах та вжиття заходів для належної їх експлуатації, ремонту і відновлення для захисту  населених пунктів та сільськогосподарських угідь від підтоплення та на додержання вимог водного законодавства, а саме Водного Кодексу України та Закону України «Про аквакультуру» щодо здачі в оренду водних об’єктів, Лівобережним МУВГ проведені наради в Чорнобаївській РДА (26.05.2015р.), Золотоніській РДА (30.06.2015р.) та Канівській РДА (15.07.2015р.) з головами сільських рад їх землевпорядниками, орендарями водних об’єктів із залученням представників Черкаського регіонального офісу.
На нарадах були винесені наступні питання:
1.  Проведення інвентаризації гідротехнічних споруд та вжиття заходів щодо взяття на баланс безгосподарних гідротехнічних споруд на ставках та водосховищах району, які знаходяться на землях комунальної власності у межах та за межами населених пунктів.
2. Паспортизація водних об’єктів з гідротехнічними спорудами.
3. Укладання договорів оренди водних об’єктів.


30 червня 2015 року відбулася нарада в Золотоніській райдержадміністрації за участі голови РДА, сільських голів, працівників відділу водних ресурсів Лівобережного МУВГ та начальника відділу водогосподарських споруд та гідрогеологомеліоративних робіт  Черкаського облводгоспу Спіріної Н.С. На нараді розглянули питання забезпечення виконання розпорядження ОДА від 20.06.2014 року № 167 «Про методичні рекомендації з надання в користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області», інвентаризації та паспортизації водних об’єктів з наступним оформленням договорів оренди водних об’єктів у відповідності до чинного законодавства та прийняття на баланс сільських рад гідротехнічних споруд.Ремонт роз’єднувача на трансформаторній підстанції ТП-434 Вереміївської ГНС, силами спеціалістів управління.


Підготовка 4-ї групи насосів на Піщанській НСП-І, для подачі води на зрошення ТОВ НВФ «Урожай».


Першотравнева насосна станція с.Васютенці Чорнобаївського район.
Заміна лічильника та перевірка комерційного обліку інспектором ПАТ Черкасиобленерго .


Очищення від  мулу внутрішньо- господарського осушувального каналу К-2 екскаватором драглайн в адмінмежах Домантівської сільської ради.
7 травня 2015 року проведена зустріч з ветераном Великої Вітчизняної Війни, який працював столяром в нашому управління Даником Григорієм Пурфировичем. Його відзначено Почесною грамотою Лівобережного МУВГ та вручено квіти і подарунок.

1. Провелена посадка дерев на базі Супійської ЕД в кількості 15 шт.
2. Впорядковано 3 клумби на Супійській ЕД та 3 клумби на продбазі управління.
3. Проведено вибіркове обрізання дерев та виноградників на базі управління та ЕД.
4. Проводилося вигрібання листя на територіях насосних станцій (0,7га) та вивезення листя з парку біля управління, а також прибирання Алеї Пам’яті.
У даних заходах прийняли участь 52 чол.

 


01 квітня 2015 року відбулася зустріч з представниками СФГ Ромашка по питаннях заключення договорів на послуги з подачі води та калькуляцій на ці послуги.

31 березня 2015 року відбулася зустріч з представниками СТОВ Пальміра (Кернел) по питаннях заключення договорів на послуги з подачі води та калькуляцій на ці послуги.

24 березня 2015 року в управлінні під головуванням  головного інженера Устименка О. В. відбулася нарада з інженерами експлуатаційних дільниць по питанню підготовки насосних станцій до поливного сезону.
  

  

Відділом водних ресурсів проведено конкурс на кращий малюнок на тему Дня Води  в  1 класі Чапаєвської загальноосвітньої школи з організацією виставки в управлінні та нагородженням призами.4 березня 2015 року відбулась поїздка працівників Лівобережного міжрайонного управління водного господарства до Олександрійського МУВГ. В ході зустрічі було здійснено обмін досвідом в питанні оформленні та видачі паспортів водних об'єктів, контролю за надходженням оплати водних об'єктів та питання співпраці і взаємодії з органами державної влади. У робочій поїздці прийняли участь начальник Лівобережного МУВГ Вовк В.А., та фахівці відділу водних ресурсів.
 

Лівобережному МУВГ висловлена Подяка Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації     за результатами щорічного всеукраїнський  конкурсу «До чистих   джерел» на тему  :
« Поліпшення екологічного стану р. Золотоношка».

 

Відповідно переліку  платних послуг, які надаються бюджетними установами, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів, для приведення у відповідність згідно вимог Закону України «Про аквакультуру» Лівобережне управління проводить роботи по виготовленню паспортів водних обєктів .    Працівниками відділу водних ресурсів був здійснений виїзд в с.Олімпіадівка, Митлашівська сільська рада, Драбівського району на ставок площею 5,97га для проведення топографо-вишукувальних робіт та замірів гідротехнічних показників споруди для виготовлення паспорту водного обєкту.


Підготовка Дмитрівської ГНС до поливного сезону 2015 року. (Зварювальні роботи по перенесенню вимірювальної апаратури (манометр) з напірної гребінки в приміщення насосної станції.

Обстеження та вивчення на місцевості проекту для проведення заходів з очищення водонакопичувача в адмінмежах Гельмязівської сільської ради для забезпечення зрошення ТДВ «Русь» спільно з фахівцями фірми «Маїс», Супійської експлуатаційної дільниці, головного інженера та заступника начальника Лівобережного МУВГ.


03 грудня 2014 в Лівобережному управлінні відбулася зустріч з працівником який бере участь в АТО – Довгань Олександр.


20 листопада 2014 року за участю представника регіонального офісу, фахівців управління, силами фірми «Акватрон-Еко» було проведено водолазне обстеження всмоктуючих трубопроводів та рибо-затримуючих пристроїв Кліщенської головної насосної станції Веремієвської експлуатаційної дільниці.


7 листопада 2014 року на  проведені заходи до Дня чистоти з прибиранням території промбази в якому взяли участь всі працівники управління.

 
Золотоніською експлуатаційною дільницею проводиться обстеження гідроспоруд для переведення їх роботи на зимовий режим.


Відтворення та поліпшення екологічного стану струмка «Безіменний» (очищення ставу) в с. Козарівка Канівського району. Землерийною технікою управління за кошти природоохоронного фонду сільських рад.

 

24 жовтня 2014 року за участю представників Регіонального офісу, Лівобережного та  Правобережного МУВГ  відбулося покладання квітів до пам'ятника  Меліораторам приурочене до його 100 – річчя від дня всановлення.


Проведення ремонтних робіт силами Золотоніської експлуатаційної дільниці перильної огорожі мостового переїзду на ПК71+00 на р. Суха Згарь (МК Денежський) яка являється частиною Золотоніської осушувальної системи.

З метою визначення обсягів робіт, кількості матеріалів та для складання кошторисної документації з поточного ремонту на 2015 рік відділом експлуатації водогосподарських систем проводиться дефектування водогосподарських об'єктів та виробничих баз.


      
За рахунок коштів природоохоронного фонду Козарівської сільської ради Канівського району управлінням виконуються днопоглиблювальні роботи з очищення ставу. Об’єм земляних робіт складає 12,4 м3.Розробка грунта здійснюється на «сланях».
На місці здійснюється поточний ремонт екскаватора ЕТ-26 та Е-304.З 1 жовтня 2014 року служба механізації разом з механіками дільниць  Лівобережного МУВГ розпочала роботу з дефектування автотранспорту та механізмів з метою визначення обємів ремонтних робіт та їх вартості. Станом на 2 жовтня продефектовано 5 механізмів.
Проводиться підготовка техніки до осінньо-зимового режиму експлуатації. Визначена техніка, яка буде задіяна в розгортанні снігу, а саме бульдозер Д-606 та екскаватор ЕО-2621.  
В с. Козарівка  Канівського району Черкаської області проводяться  роботи, пов'язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойми,  де задіяні   два екскаватори Е-304 та екскаватор ЕТ-26-30.
На виконання плану земляних робіт на 2014 рік силами Золотоніської  ЕД проводиться очистка р. Золотоношка  екскаватором Е-304.


26 вереснія 2014р. в с. Чапаєвка відбувся мітинг з нагоди 71-річчя визволення села від німецько-фашистських загарбників. В даному заході  прийняли  участь громада села, учнівська молодь, працівники Лівобережного міжрайонного управління водного господарства а також народний депутат України Леонід Даценко.

Працівниками відділу водних ресурсів Лівобережного МУВГ постійно проводяться роботи по віднайденою та облаштуванню витоків річок, джерел, та встановлення на них пам’ятних знаків.Виготовлення памятного знака на віднайдений витік річки Ковраєць
в адмінмежах Левченківської сільської ради Драбівського району
Черкаської області.Щорічно в Україні відзначається День Дніпра. В свій час Дніпро був однією з самих продуктивних річок світу. Сьогодні його екологічне становище є критичним - зникли майже всі цінні породи риби, все більш забрудненою стає вода, росте кількість інфекційних захворювань, які передаються водою, отже якщо ми не вживемо радикальних заходів, то завтра Дніпро перетвориться у смердючу річку, позбавлену життя, яка буде не поїти, а труїти людей.
Тому працівниками управління разом з волонтерами 10.07.2014 року  було проведено акцію «Чистий Дніпро» з прибиранням берегової смуги , не залишаючи  без уваги також і прилеглу територію.


       
10 липня 2014 року в залі засідань Чорнобаївської РДА відбулася нарада з питань передачі в оренду водних обєктів та про порядок прийняття на баланс гідротехнічних споруд водних обєктів за участю заступника начальника Черкаського регіонального офісу - Журавля С.В., заступника начальника Лівобережного МУВГ -  Малиновського М.В., начальника відділу водних ресурсів Лівобережного МУВГ Войцешука С.А., сільських голів та орендарів району.

22.05.2014р. відбулося виїзне  засідання комісії за участю представників ТОВ АПК «Маїс» в особі генерального директора Осадчого С. С. та фахівців Лівобережного міжрайонного управління водного господарства щодо можливості використання існуючих трубопроводів Прохорівської зрошувальної системи (НСП-1) с. Гладківщина  Золотоніського р-ну. Та магістрального каналу р. Супій Супійської осушувальної системи та бокових каналів  як джерело водозабезпечення перспективного зрошення в адміністративних межах Гельмязівської сільської ради.

Очищення каналу К-27 Золотоніської осушувальної системи


Облаштування місця відпочинку біля водного о'бєкта на території
Чапаєвської сільської ради


До Дня Довкілля 11 квітня 2014 року Лівобережним МУВГ, а саме Золотоніською ЕД та відділом водних ресурсів, на чолі з заступником начальника управління Малиновським М.В., здійснено впорядкування території ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Насадження верби плакучої», та посадка саджанців верби плакучої в прибережно-захисній смузі.

       

01 квітня 2014 року відбулася виробнича нарада з представниками СТОВ «Воля» с. Бубнова Слобода Золотоніського району з питань підготовки Піщанської зрошувальної системи до поливного сезону 2014 р., та перспектив збільшення поливу існуючих зрошувальних земель у 2015 році

12 березня 2014 року в Лівобережному МУВГ відбулась кущова нарада за участю представників ТОВ Домантівське та СТОВ Пальміра по питанню підготовки Домантівської та Дмитрівської зрошувальних систем до поливного сезону 2014 року.

     

В період з 24 по 28 лютого в Лівобережному МУВГ проводилося навчання та перевірка знань з питань охорони праці. Були переглянуті відео матеріали про безпеку праці на виробництві та основи надання першої допомоги при виробничому травматизмі.
Виступили фахівці
Лівобережного МУВГ. Були розглянуті питання оплати праці, кадрові питання, основи безпеки праці  на виробництві, при експлуатації автотранспорту та механізмів.

   


Підготовка трансформатора ТМ-1000-35/0,4 кВ на Дмитрівську НСП с. Домантове, Золотоніського району до поливного сезону 2014 року.

31 жовтня 2013 року в актовому залі управління відбулися урочистості з нагоди завершення реконструкції та переобладнання Дмитрівської насосної станції Золотоніського району за кошти інвесторів компанії «Кернел» та підприємства СТОВ «Пальміра».
Реконструкція була здійснена для відновлення зрошувальної мережі для поливу сільськогосподарських/г культур у 2014 році на площі 592 га з подальшим розширенням за кошти інвесторів на площі 519 га.
Зважаючи на якісне виконання робіт та стислі терміни, інвестори в особі керівника департаменту технології і техніки фірми «Кернел»
Карася Б. В. вручив колективу ПОДЯКУ та матеріальну винагороду працівникам які безпосередньо брали активну участь у проведенні будівельно-монтажних робіт.

 
Назад до змісту | Назад до головного меню