Регіональний офіс водних ресурсів у Черкаській області

Перейти до змісту

Головне меню

21 грудня 2018 року в м. Вінниця відбулися збори заінтересованих сторін щодо формування басейнової ради Південного Бугу – консультативно-дорадчого органу у межах території річкового басейну Південного Бугу.
Від Черкаської області в зборах прийняли участь перший заступник голови Черкаської обласної ради Тарасенко Валентин Петрович, заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області Заболотний Сергій Петрович та начальник Тальнівського міжрайонного управління водного господарства Пономаренко Олег Анатолійович, представники від водокористувачів, науки та громадських організацій.20 грудня 2018 року заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області Заболотний Сергій Петрович взяв участь у колегії Держводагенства України в м. Хмельницькому.
В рамках проведення колегії розглядалися питання роботи управлінь каналів у поливному сезоні 2018 року, ефективності використання коштів державного бюджету у 2018 році, здобутків та проблем впровадження пілотного проекту щодо підвищення рівня заробітної плати у водогосподарських організаціях та інші питання.Голова Держводагентства Ірина Овчаренко проінформувала присутніх
щодо впровадження європейських підходів в управління водними ресурсами
та зазначила напрямки розвитку в українському водному секторі.Після засідання учасники колегії оглянули водогосподарські об’єкти в м. Хмельницькому та здійснили покладання квітів до меморіалу «Небесна сотня».


14 грудня 2018 року представники Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області взяли участь в обласних заходах - біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобилю» у Соборному сквері з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на Пагорбі Слави м. Черкас з нагоди 75-ї річниці з Дня визволення міста Черкаси від нацистських окупантів.
30 листопада 2018 року у великій сесійній залі Будинку рад під головуванням голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Вельбівця відбулося засідання Ради регіонального розвитку з питань формування перспективного плану розвитку області на 2019 – 2021 роки.
В засіданні Ради взяв участь начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області Шведенко Микола Миколайович.


 
Назад до змісту | Назад до головного меню