Нарада з вирішення проблеми забезпечення водними ресурсами

7 серпня 2019 року під головуванням заступника начальника  Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області  Заболотного С.П. відбулася нарада з питань забезпечення водою ставу площею 39,24 га, що розташований в адміністративних межах Ярославської та Веселокутської сільських рад Шполянського району.

Даний водний об’єкт одночасно використовується під риборозведення та зрошення.  Через низьку водність р. Лип’янка у поточному році у ставку значно знизився рівень води, що викликало складну санітарно-екологічну ситуацію.

За результатами наради було вирішено розробити режими роботи з попуску води для орендованих водних об’єктів, що знаходяться в адміністративних межах Маслівської (став площею 47,2917 га) та Ярославської (став площею 17,94 га) сільських рад Шполянського району. Як тимчасовий захід буде здійснено разовий попуск по каскаду ставків.

В нараді взяли участь представники СПОП «Глиняна», ТОВ «ЛНЗ Агро», Лівобережного міжрайонного управління водного господарства та Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області.