Регіональний офіс водних ресурсів у Черкаській області

Перейти до змісту

Головне меню


30 травня 2013 року в приміщенні Бортницького МУВГ відбулося урочисте засідання, присвячене відзначенню Дня працівників водного господарства України, участь у зазначеному засіданні прийняли  начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М., начальник Лівобережного МУВГ Вовк В.А., начальник відділу експлуатації водогосподарських об'єктів, механізації, енергозбереження та охорони праці Заболотний С.П., начальник Тясминської експлуатаційної дільниці Правобережного МУВГ Вовкогон В.І.


29 травня 2013 року відбулося засідання колегії Черкаської облдержадміністрації, участь у засіданні прийняв  начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.


27 травня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.23 травня 2013 року на базі Житомирського міжрайонного управління водного господарства відбулася виробнича нарада з керівниками водогосподарських організацій з питань готовності осушувальних систем до роботи у 2013 році. Метою наради є підведення підсумків роботи водогосподарських організацій з питань готовності осушувальних систем до роботи у вегетаційному періоді 2013 року. Участь у зазначеній нараді прийняли: начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М., начальник Лівобережного МУВГ Вовк В.А., начальник Правобережного МУВГ Вовк  А.А., начальник Драбівської ЕД Саєнко Т.П.23-24 травня 2013р в с. Свидівок Черкаської обл., відбулося засідання Басейнової Ради річки Дніпро, в якій прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

Кожної третьої неділі травня відзначається День річки Південний Буг

В цьому році ця дата випала на 19 травня. У рамках  святкування   Дня  Південного Бугу працівниками Тальнівського міжрайонного управління водних ресурсів проведено ряд  заходів, а саме:
- 18  травня 2013 року  проведено  збори   трудового колективу  в  рамках   святкування Дня  Південного Бугу;  
- працівниками Тальнівського МУВГ проведено  очистку  прибережних захисних смуг на протязі 3км   біля насосної  станції І підйому  Тальнівській зрошувальній системі та вздовж річки Гірський Тікич в м.Тальне;


-за активного сприяння та участі адміністрації та учнів Тальнівської ЗОШ № 1  висаджено  50 шт. дерев та впрорядковано  прибережну  захисну  смугу р. Гірський Тікич;  
- відділом водних ресурсів  Тальнівського МУВГ  були  підготовлені  та проведені виступи на  радіо в Жашківському  та  Звенигородському  районах присвячені Дню Південного Бугу та    надруковані   статті    в  газети  «Колос» Тальнівського району та «Уманська Зоря» Уманського району до святкування Дня  Південного Бугу.  
 


20 травня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

13 травня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

На виконання Указу Президента України від 06.08.98 № 855/98 «Про День довкілля» та з метою забезпечення належної підготовки і проведення дня благоустрою територій населених пунктів у рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», працівники  водогосподарських організацій Черкаської області здійснювали благоустрій територій водогосподарських обєктів області, зокрема очищення водних джерел та прилеглих до них територій. З метою упорядкування водогосподарських територій було проведено суботники, участь у яких взяли 795 особи. Працівниками були здійснені заходи з благоустрою, озеленення та впорядкування територій, зокрема, прибрано 73,9 га територій, ліквідовано 48 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено 1520 дерев і 92 кущів, упорядковано 0,399 га газонів та створено 0,0163 га нових газонів і квітників, упорядкованих джерел 7.


30 квітня 2013 року о 14:00 в Черкаській обласній державній адміністрації відбулося засідання колегії. В засіданні колегії прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

30 квітня 2013 об 11:00 у Великій сесійній залі Черкаської обласної державної адміністрації відбулось засідання Регіональної ради щодо обговорення "Проекту концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні ", в якій прийняв участь заступник начальника  облводресурсів Журавель С.В.

29 квітня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулась координаційна нарада,в якій приймав участь  начальник облводресурсів  Шведенко М.М

26 квітня 2013 року о 10:00 год біля пам'ятника "Жертвам Чорнобиля" у Соборному сквері м. Черкаси відбулись заходи до дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильскьму АЕС, в яких прийняли участь представники облводресурсів.

23 квітня 2013 року в Будинку архітектора відбулося  засідання обласної архітектурно-містобудівної  ради, в якому прийняла участь заступник  начальника відділу охорони водних ресурсів, техногенно-екологічної безпеки та моніторингу облводресурсів Макаренко Г.Я.22 квітня 2013 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь  начальник облводресурсів  Шведенко М.М

 20 квітня 2013 року, на виконання Указу Президента України від 06.08.98 № 855/98 «Про День довкілля» та з метою забезпечення належної підготовки і проведення дня благоустрою територій населених пунктів у рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», працівники  водогосподарських організацій Черкаської області здійснювали благоустрій територій водогосподарських обєктів області, зокрема очищення водних джерел та прилеглих до них територій. З метою упорядкування водогосподарських територій було проведено суботники, участь у яких взяли 602 особи. Працівниками були здійснені заходи з благоустрою, озеленення та впорядкування територій, зокрема, прибрано 42,6 га територій, ліквідовано 29 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено 1230 дерев і 62 кущів, упорядковано 0,345 га газонів та створено 0,0013 га нових газонів і квітників.


18 квітня в Черкаській обласній державній адміністрації відбувся семінар з питань електронної взаємодії органів виконавчої влади, в якому прийняв участь заступник начальника відділу  кадрового забезпечення, контролю, діловодства, взаємодії із засобами масової інформації облводресурсів Міщенко_В.М.15 квітня 2013 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь  начальник облводресурсів  Шведенко М.М

12 квітня 2013 року у Корсунь-Шевченківській районній державній адміністрації відбулась нарада по питанню проходження паводку, в якій прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


8 квітня 2013 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь  начальник облводресурсів Шведенко М.М


03 квітня 2013 року відбулося засідання колегії облводресурсів, під час якого розглядалися  питання про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за 2012 рік і заходи для забезпечення сталого функціонування галузі у 2013 році, зокрема:
- аналіз роботи водогосподарських організацій області в галузі використання, збереження водних ресурсів;
- про роботу експлуатаційних служб водогосподарських організацій області;
- про стан виконання заходів з охорони праці у  водогосподарських організаціях області;
- про готовність до пропуску повені на водних об
єктах області;
- про стан підготовки меліоративних систем у вегетаційний період.


 

1 квітня 2013 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

29 березня  в смт Драбів відбулася зустріч голови Черкаської облдержадміністрації Тулуба С.Б. з селищними головами з питань впровадження обласних програм: «Будуємо Нову Черкащину» та «Село  Черкащини 2020». В зустрічі приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

29 березня 2013 року на Юрківській та Стебнівській зрошувальній системі Звенигородського району  начальником Тальнівського МУВГ Пономаренком Олегом Анатолійовичем та заступником начальника Коротченком Геннадієм Михайловичем  проводилась перевірка готовності насосних станцій до поливного сезону та виконанням працівниками своїх посадових обовязків.

28 березня  в селищі Роги Маньківського району відбулася зустріч голови Черкаської облдержадміністрації Тулуба С.Б. з селищними головами з питань впровадження обласних програм: «Будуємо Нову Черкащину» та «Село  Черкащини 2020». В зустрічі приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

25 березня 2013 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

22 березня 2013 року було відзначено Всесвітній День води. Його цьогорічна тематика присвячена міжнародній співпраці у сфері управління водними ресурсами і проходила під гаслом «Співпраця: основи глобальних водних цілей». В звязку з тим, на базі Інституту водних проблем і меліорації НААН відбулося Міжнародна науково-практична конференція «Водні ресурси України та меліорація земель», в якій прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


На честь Всесвітнього Дня Води, який відбувся 22 березня 2013 року  провели :
- урочисті збори з працівниками управлінь;
- круглий стіл працівників експлуатаційних дільниць;
- уроки-зустрічі, бесіди та лекції в Черкаському медичному коледжі, Черкаському художньо-технічному коледжі, Чигиринських школах № 1 та  № 2, Черкаській школі № 29, Драбівській школі Корсунь - Шевченківського району, загальноосвітніх школах с. Паланка Уманського району та м. Жашків, школі-інтернаті м. Звенигородка ;

- прибирання сміття в межах прибережних смуг річок Золотоношка та Супій.

В області розпочато компанію по укладанню договорів на подачу води для зрошення сільськогосподарських культур. Згідно підписаних із господарствами протоколами намірів про полив, у 2013 році землекористувачами планується до поливу площа 6,7 тис.га. Для порівняння: фактична площа поливу у 2012 році склала також 6,7 тис.га.

18 березня 2013 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

14 березня 2013 року Черкаською обласною державною адміністрацією було проведено  селекторна нарада з питань готовності до проходження льодоходу, повені та паводків, в якій взяв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.11 березня 2013 р в Черкаській обласний державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Поповіченко М.Г.

4 березня 2013 р в Черкаській обласний державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

28 лютого відбулась колегія Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області, в якому було розглянуто питання "Про підсумки роботи Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області у 2012 році" та "Про стан виконання працівниками Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаські області вимог антикорупціного законадавства у 2012 році". В роботі колегії прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


У місті Вінниця 26 лютого 2013 року відбулося засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи водосховищ, водогосподарських систем басейну річки Південний Буг на 2013 рік, науково технічної ради при Басейновій Раді та нарада за підсумками роботи водогосподарських організацій басейну в 2012 році. В роботі Міжвідомчої комісії прийняли участь фахівці  водогосподарських організацій Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей, управлінь з надзвичайних ситуацій, охорони навколишнього природного середовища, гідрометцентру та інших зацікавлених організацій.
26 лютого у Черкаській обласній державній адміністрації відбулося засідання колегії, одним з питань якого було стан готовності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та відповідних служб області до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2013 році. В роботі колегії прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


Вітаю Вас, шановні чоловіки -водогосподарники з Днем захисника Вітчизни! Бажаю  успіху і перемог у справах, а Вашому будинку - миру і благополуччя. І ще бажаю оптимізму і бадьорості, щоб завжди йти тільки вперед - від нових проектів до нових звершень!


Начальник облводресурсів          М.М.Шведенко


21 лютого 2013 року о 12.00 годині відбулося засідання колегії облводресурсів, де розглядалися питання використання автотракторної техніки та механізмів у 2012 році та порівняння роботи із 2011 роком, а також завдання на 2013 рік. Для участі у зазначеному засіданні були запрошені керівники, головні інженери, головні механіки та начальники експлуатаційних дільниць підпорядкованих міжрайонних управлінь водного господарства.20 лютого 2013 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із розглядом питання щодо стану готовності області до безпечного пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2013 році. На засіданні регіональної комісії про стан готовності до безаварійного пропуску льодоходу, весняної повені та паводків 2013 році обласного управління водних ресурсів та міжрайонних управлінь водного господарства доповів заступник начальника облводресурсів     Журавель С.В.


18 лютого 2013 р в Черкаській обласний державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в який приймав участь та виступав начальник  обласного управління водних ресурсів М.М Шведенко. Серед актуальних питань, яки розглядалися, були:  про організацію роботи щодо передачі сільскими радами до державної власності  зрошувальних систем, що перебувають у комунальній власності або є безгосподарними; про недопущення демонтажу зрошувальних систем; про активізацію роботи щодо спрямування коштів фонду охорони навколишнього природного середовища на відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також на заходи для боротьби з шкідливою дією вод. За підсумками наради було створено доручення обласної державної адміністрації №7-Д від 19.02.2013


Протягом січня-лютого основна увага у діяльності Черкаського обласного управління водних ресурсів була прикута до проходження весняного водопілля 2013 року. Облводресурсами була проведена розяснювальна кампанія щодо донесення до громадськості інформації про підготовку  до водопілля і зниження ризиків, повязаних з ним. Відділом охорони водних ресурсів, техногенно-екологічної безпеки та моніторингу були надіслані листи з рекомендаціями до районних держадміністрацій, районних та міських рад  з питань підготовки щодо безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2013. Крім того, заступником начальника облводресурсів Журавлем С.В. підготовлено виступ по місцевому радіомовленню з питань пропуску льодоходу та повені.


14 лютого відбулося розширене засідання колегії Держводагентства щодо підсумків діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за 2012 рік і заходи для забезпечення сталого функціонування галузі у 2013 році. Прийняв участь у зазначеному засіданні начальник Черкаського обласного управління водних ресурсів Шведенко М.М.


6-7 грудня у Державному інституті управління та економіки водних ресурсів (м.Київ) відбулася нарада-семінар з питань кадрового забезпечення водогосподарських організацій, в якому прийняли участь представники Черкаського обласного управління водних ресурсів.


 
Новини | Регіональний офіс | Підрозділи | Державна підтримка | Проект програми розвитку | Колегія | Відділ охорони водних ресурсів, техногенно-екологічної безпеки та моніторингу | Відділ експлуатації водогосподарських об'єктів | Відділ будівництва та проектування | Відділ бухгалтерського обліку та звітності | Відділ кадрового забезпечення, контролю, діловодства... | Служба економіки | Юридична служба | Товариство меліораторів та водогосподарників Черкаської області | Запобігання корупції | Звернення громадян | Доступ до публічної інформації | Відео | Фотогалерея | Контакти | Головна Карта Сайту
Назад до змісту | Назад до головного меню