Регіональний офіс водних ресурсів у Черкаській області

Перейти до змісту

Головне меню
30 грудня   2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

27 грудня 2013 року в сесійному залі Будинку рад відбулася двадцять сьома сесія обласної ради шостого скликання в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

25 грудня 2013 року відбулося засідання колегії Черкаської облдержадміністрації в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

25 грудня 2013 року в приміщенні Департаменту укології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації відбулась робоча нарада щодо надання в оренду водних об'єктів на території області. Участь в нараді прийняла заступник начальника відділу водних об*єктів, техногенно-екологічної безпеки та моніторингу Макаренко Г.Я.

23 грудня 2013 року о 11.00 годині у актовій залі Черкаського облводресурсів відбулося засідання колегії, в якій приймали участь представники Черкаського облводресурсів та міжрайонних управлінь,  розглядалися такі питання:
1. Про зміни у законодавстві частині управління водними ресурсами та оренди водних обєктів.
2. Про підготовку до пропуску паводків.
3. Про впровадження інформаційних технологій в управління водними ресурсами частині формування реєстру та візуалізації об
єктів водного фонду та гідротехнічних споруд в межах області.
        23 грудня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


Шановні енергетики водогосподарської галузі України!

Від імені колегії, колективу Державного агентства водних ресурсів України та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня енергетика.
Ваша невтомна самовіддана праця дає енергію для роботи всього водогосподарського комплексу. Висока напруга, складний графік і підвищена відповідальність - все це доля мужніх, відданих справі людей, від чіткої та злагодженої роботи яких у значній мірі залежить якість та своєчасність забезпечення потреб населення і галузей економіки країни. Ваші знання, майстерність та високий професіоналізм
це сила нашої галузі.
Бажаємо вам міцного здоров'я, сімейного щастя, благополуччя, нескінченної життєвої енергії, безаварійної праці та нових досягнень на благо водогосподарського комплексу України!

З повагою Голова Агентства                              В.Сташук


19 грудня 2013 року на Соборній площі м. Черкас відбулося урочисте відкриття обласної новорічної ялинки та свято до дня Святого Миколая "Святкові дзвони Миколая". Участь в заходах прийняли представники Черкаського облводресурсів.
 


16 грудня   2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

14 грудня 2013 року відбувся урочистий мітинг на площі Слави та біля Стели Героїв Великої Вітчизняної війни та церомонія покладання квітів  з нагоди відзнаяення 70-річниці визволення міста Черкаси від фашистських загарбників. Участь в мітингу приймали представники Черкаського облводресурсів та міжрайонних управлінь.13 грудня 2013 року на площі перед Свято-Михайлівським кафедральним собором відбулися заходи до Дня вшанування загиблих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС,  до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії поклали квіти та відслужили там поминальний молебень. У заходах прийняли участь представники Черкаського облводресурсів.


    

12-13 грудня 2013 року в Черкаському облводресурсів, за участю викладачів Державного інституту управління та економіки водних ресурсів, відбулося навчання з підвищення кваліфікації керівників та інженерно-технічних працівників водогосподарських організацій за темою: "Забезпечення еколого-безпечного водокористування на основі басейнового управління водними ресурсами". У навчанні прийняли участь представники Черкаського облводресурсів та Черкаського регіонального управління водних ресурсів.


    

Відповідно до наказу Держводагентства України від 30.09.2013 року № 144 «Про затвердження плану заходів з проведення  у 2013 році Всеукраїнського тижня права» у грудні 2013 року в Черкаському обласному управлінні водних ресурсів, відбудуться заходи в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, а саме:
10 грудня
 проведення навчання з працівниками облводресурсів з питань реалізації і захисту прав людини;
10-13 грудня
проведення навчання з працівниками облводресурсів та підвідомчих МУВГ з питань реалізації і захисту прав людини;
10-13 грудня
надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань реалізації і захисту прав людини через сайт облводресурсів.

11 грудня 2013 року на базі Державного інституту управління та економіки водних ресурсів відбувся семінар на тему: «Управління водними ресурсами». Під час зазначеного семінару розглядалися питання, зокрема, про сучасний стан та перспективи управління водними ресурсами України; про зміни у законодавстві в частині управління водними ресурсами та оренди водних об’єктів; науково-методичні засади розрахунку водогосподарського балансу та адаптація методики розрахунку водогосподарського балансу на прикладі району річкового басейну Південного Бугу; впровадження інформаційних технологій в управління водними ресурсами; про підготовку до пропуску паводків. Участь у семінарі взяв заступник начальника Черкаського облводресурсів Журавель С.В.


09 грудня   2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

06 грудня 2013 року о 10.00 годині у актовій залі Черкаського облводресурсів відбулося засідання колегії, в якій приймали участь представники Черкаського облводресурсів та міжрайонних управлінь,  розглядалися такі питання:
1. Про виконання планових показників за 2013 рік  та завдання на 2014 рік.
2. Про зміцнення розрахункової дисципліни та ліквідації дебіторської та кредиторської заборгованості.
3. Про розгляд результатів перевірки облводресурсів підвідомчих МУВГ.
4. Про підготовку до святкування 60 річчя з нагоди створення Черкаського облводресурсів.
5. Про розгляд та затвердження плану роботи колегії на I
півріччя 2014 року.


В Черкаському облводресурсів відбулась виробнича нарада за участю представників ТОВ «АПК Маїс» з питань відновлення роботи Рацівської та Тіньківської міжгосподарських систем. Визначено що у 2014 році господарство готове до відновлення та розширення зрошувальної мережі на трьох полях в межах Красносільської сільської ради. У 2015 році планується задіяти також і Тіньківську міжгосподарську зрошувальну систему.
Начальник облводресурсів Шведенко М.М. проінформував присутніх про необхідність виконання ремонтних робіт по НСП-1 Черкаської зрошувальної системи для забезпечення подачі води на полях в межах Вергунівської сільської ради та запропонував визначити їх вартість із врахуванням максимальної економії бюджетних коштів.
Протокольним рішенням наради зобов
язано сторони провести першочергові роботи для забезпечення виготовлення проектно-кошторисної документації по НСП-1 Черкаської зрошувальної системи та НСП Рацівської зрошувальної системи.02 грудня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулась сесія обласної ради, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

27 листопада 2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулось засідання колегії, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

25 лиcтопада 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.


22 листопада 2013 року керівники області та міста та представники Черкаського облводресурсів, взяли участь у поминальному молебні за жертвами Голодомору, що відбувся у Соборному сквері.
В
актовій залі  обласного управління водних ресурсів заступником начальника облводресурсів Журавлем С.В. було проведений тематичний захід присвячений 80-й роковині Голодомору 1932- 1933 років в Україні.


21 листопада 2013 року в 11:00 в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Південний Буг відблось засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи водосховищ, водогосподарських систем басейну річки Південний Буг на зимовий період 2013 року. В засіданні прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

18   листопада   2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

14 листопада 2013 року в ПК "Дружби народів" відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства, участь в яких прийняв заступник начальника облводресурсів Журавель С.В. Під час урочистостей було нагороджено начальника Тясминської ЕД Правобережного МУВГ - Вовкогона В.І. (Заслужений працівник сільського господарства України)

13 листопада 2013 року в Черкаському облводресурсів відбулася зустріч з начальником Дніпровського басейнового управління водних ресурсів Сакевичем А.М. та начальником Черкаського регіонального управління водних ресурсів Бовсуновським О.М. На зустрічі був підписаний Протокол про взаємодію між Дніпровським басейновим управлінням водних ресурсів та Черкаським обласним управлінням водних ресурсів, яким засвідчено продовжити співпрацю щодо раціонального використання водних ресурсів в межах області та в басейні р.Дніпра. Крім того, у звязку із створенням в області територіального органу Держводагентства України запропоновано створити спільну Технічну Раду для розгляду питань стосовно діяльності субєктів господарювання на землях водного фонду області і в межах басейну р.Дніпра та розробити Положення.
          


11 листопада 2013 року в Черкаському облводресурсів відбулося засідання колегії. Серед основних питань було розглянуто пропозиції щодо оптимізації структури водогосподарських організацій області.


11 листопада   2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

7 листопада 2013 року в м. Черкаси в приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу щодо обговорення питання надання водних об'єктів в оренду для цілей аквакультури. Участь у засіданні прийняв заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

7-9 листопада 2013 року в м. Рівне на базі Рівненського державного гуманітарного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Екологічні проблеми природокористування та охорона навколишнього середовища". Участь у конференція прийняла заступник начальника відділу охорони водних об'єктів, техногенно-екологічної безпеки та моніторингу Макаренко Г.Я.

6 листопада 2013 року в м. Київ у залі засідань Державного агентства водних ресурсів України відбулося засідання колегії Держводагентства, на якому розглядалися питання про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за 9 місяців і завдання на ІV квартал 2013 року, а також про підготовку водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.
Участь у зазначеному засіданні взяли керівники басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів, дирекцій водогосподарського будівництва, представники громадськості.
Під час зазначеного засідання керівники водогосподарських організацій доповіли про результати роботи, підготовку до осінньо-зимового періоду та щодо оптимізації водогосподарських організацій. Держводагентством та водогосподарськими організаціями постійно здійснюється моніторинг дотримання режимів роботи водогосподарських систем та водосховищ, розвитку гідрометеорологічної обстановки, співпраця з місцевими органами самоврядування та водокористувачами.
Участь у засіданні приймав начальник облводресурсів Шведенко М.М.
                                             


5-8 листопада 2013 року відбувся XI Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2013»
AQUA UKRAINE – традиційний щорічний Міжнародним водним форумом, який проводиться з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві Україні.
Водний Форум AQUA UKRAINE проводиться в складі міжнародної спеціалізованої виставки та ряду науково-практичних конференцій і семінарів.
Виставку AQUA UKRAINE доповнює програма науково-практичних заходів (конференції, тематичні семінари, круглі столи), присвячених широкому колу актуальних питань водогосподарської галузі, таких як водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, питна вода, інженерні мережі, насосне обладнання, стратегія розвитку водного господарства України, автоматизовані системи управління водним господарством, охорона водних ресурсів, управління паводками та адаптація до змін клімату, нормативно-правова база та гармонізація українського водного законодавства до європейських директив.
Організаторами Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE – 2013» є Держводагентство, Мінприроди, Мігрегіон, ТОВ «Міжнародний виставковий центр» та ін.
Участь у форумі прийняли керівництво та представники Черкаського облводресурсів.
  


31 жовтня 2013 року в м. Канів в музеї Т.Г. Шевченка відбулося засідання колегії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України під головуванням міністра Ставицького Е.А. Участь у засіданні прийняв заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

30 жовтня 2013 року  в облдержадміністрації відбулось засідання Комісії з визначення доцільності розміщення обєктів на території області, розгляду матеріалів з надання у користування, передачу в оренду та у власність земельних ділянок. В роботі комісії взяв участь начальник відділу експлуатації водогосподарських систем, механізації, енергозбереження та охорони праці облводресурсів Заболотний С.П.

29 жовтня 2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулося засідання колегії, в якій прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


28 жовтня   2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

28 жовтня 2013 на Пагорбі Слави відбулася урочиста церемонія покладання квітів з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників, в якій прийняли участь представникиЧеркаського облводресурсів.

25 жовтня 2013 року на виконання протокольного рішення Кабінет Міністрів України відбулась зустріч начальника Черкаського облводресурсів Шведенка М.М., начальника Лівобережного МУВГ Вовка В.А. та голови Чорнобаївської РДА Корнієнка В.І. Обговорювались питання стану зрошувальної системи та відновлення їх роботи для здійснення подачі води на зрошувальні землі господарств Чорнобаївського району. Протокольним рішенням визначено першечергові напрямки діяльності облводресурсів та райдержадміністрації в цьому напрямку.

24-25 жовтня 2013 року у м.Чернівці відбувся семінар з керівниками кадрових служб водогосподарських організацій на тему: "Шляхи та напрями удосконалення кадрового забезпечення водогосподарських організацій". Участь в семінарі прийняв начальник відділу управління персоналом, контролю, діловодства та взаємодії із засобами масової інформації Черкаського облводресурсів Жицька Н.П.


21 жовтня   2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.


17-18 жовтня  2013р. у Тернопільській області (м. Тернопіль, м.Скалат, с. Смиківці, с. Ступки, смт Великі Бірки) відбувся семінар на тему: "Відновлення та збереження водних ресурсів". Участь в семінарі прийняв начальник облводресурсів Шведенко М.М.

15 жовтня 2013 року о 14:00 в м.Біла Церква у приміщенні Київської обласної торгово-промислової палати відбулося засідання  Басейнової Ради річки Рось. Участь у засіданні прийняла заступник начальника відділу охорони водних об'єктів, техногенно-екологічної безпеки та моніторингу Макаренко Г.Я.

15 жовтня 2013 року о 12:50 в м. Біла Церква у приміщенні Басейнового управління водних ресурсів річки Рось відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і управлінню водними ремурмами у басейні р.Рось. Участь у засіданні прийняла заступник начальника відділу охорони водних об'єктів, техногенно-екологічної безпеки та моніторингу Макаренко Г.Я.


14 жовтня   2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.


14 жовтня  2013 року у м. Чигирині (біля бастіону Дорошенка на Замковій горі) відбулися заходи з нагоди відзначення Дня українського козацтва. Участь у заходах прийняв начальник облводресурсів Шведенко М.М та Вовкогон В.І. - начальник Тясминської ЕД Правобережного МУВГ.               


10 жовтня  2013р. в м. Вишгороді Київської області відбувся семінар "Обговорення проміжних результатів проекту "Захист довкілля в міжнародних річкових басейнах" та основних складових плану управління річковим басейном в межах Верхнього Дніпра". Участь в семінарі приймав заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

09 жовтня  2013р. в м. Києві в рамках спільного українсько-шведського проекту "Інституційне посилення басейнового управління річкою України (на прикладі Південного Бугу)", відбувся заключний семінар з представлення проекту Плану управління басейном Південного Бугу та відповідної програми заходів, в якій взяве участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


07 жовтня   2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

4 вересня 2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулося засідання колегії, в якій прийняв участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

30  вересня   2013р. в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.


26-27  вересня   2013р в c. Свидівок, Черкаського району в Спорт-комплекс "Селена" відбувся Інвестиційний форум 2013 "Черкащина - територія співпраці"...

26-27  вересня   2013р в м. Ковель Волинської області відбувся семінар на тему: "Забезпечення ефективного та раціонального використання бюджетних коштів у процесі реалізації бюджетних коштів. Під час зазначеного семінару розглядалися питання щодо змін в нормативно-правовій базі виконання державного бюджету та завдання фінансово-економічних служб щодо забезпечення дотримання вимог бюджетного законодавства; основні питання реформування бухгалтерського обліку в бюджетних установах: облікова політика, доходи, витрати; економічні аспекти функціонування водогосподарських організацій та установ; міжнародний досвід боротьби з корупцією, а також актуальні питання фінансово-економічної роботи в системі управління водогосподарських організацій та ін. Участь в семінарі прийняли представники Черкаського облводресурсів


23  вересня   2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.


16  вересня   2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


09  вересня   2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


05 вересня   2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулося засідання Комісії з перевірки дотримання вимог земельного та водного законодавства в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


03  вересня   2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

20 серпня 2013 року в Черкаському обласному управлінні водних ресурсів відбулася нарада щодо збільшення площ поливних земель в с. Вергуни Черкаського району, с. Красносілля Чигиринського р-ну та с. Гельмязів Золотоніського р-ну. В нараді приймали участь представники Держводагентства України, Черкаського облводресурсів, Черкасиводпроекту, АПК ТОВ «МАЇС» та постачальника дощувальної техники фірми «UVC».
                     

19   серпня   2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

12   серпня   2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

9  серпня   2013р в сесійному залі Будинку рад міста Черкас відбулася двадцять четверта сесія обласної ради шостого скликання, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Поповіченко М.Г.

08 серпня 2013 року в 11-00 годин відбулося засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи водосховищ, водогосподарських систем басейну річки Південний Буг на літньо-осінній період 2013 року. В засіданні приймав участь заступник начальника Черкаського облводресурсів Журавель С.В.


05 серпня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

01 серпня 2013 року начальник відділу експлуатації водогосподарських систем, механізації, енергозбереження та охорони праці Заболотний С.П.  взяв участь у засіданні обласної комісії з розгляду доцільності розміщення та надання в оренду земельних ділянок. Засідання проводилось під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації  Івашкевича А.Г.


01 серпня 2013 року в Черкаській обласній державній адміністрації відбулось засідання колегії облдержадміністрації розглядалось питання "Про підсумки роботи обласної державної адміністрації за І півріччя 2013 року." В засіданні приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

29 липня 2013 року в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальника облводресурсів Шведенко М.М.


24 липня  2013 року у Черкаському Свято-Михайлівському  кафедральному соборі відбулася Божественна літургія з нагоди 1025-річчя хрещення  Київської Русі, в який приймали участь представники обласного управління водних ресурсів


                      

22 липня 2013 року в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Поповіченко М.Г.

19 липня 2013 року о 12:00 в малій сесійній залі обласної ради відбулося розширене засідання обласної комісії з перевірки дотримання вимог земельного  та водного законодавства в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища, в засіданні прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

22 липня 2013 року в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Поповіченко М.Г.

19 липня 2013 року о 12:00 в малій сесійній залі обласної ради відбулося розширене засідання обласної комісії з перевірки дотримання вимог земельного  та водного законодавства в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища, в засіданні прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


15 липня 2013 року в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

1 липня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.


26 червня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася колегія, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

                         
20    
червня 2013 року у м.Київ на базі ДІУЕВР було проведено нарада-семінар на тему: "Аналіз пропуску повені 2013 року та удосконалення організації проведення моніторингу поверхневих вод у системі Держводагентства", в нараді приймав участь заступник начальника Черкаського облводресурсів Журавель С.В.

19 червня 2013 року об 11.00 на базі товариства з обмеженою відповідальністю «Власок», що знаходиться на території Бобрицької сільської ради Канівського району, відбулося розширене засідання обласної комісії з перевірки дотримання вимог земельного та водного законодавства в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища, участь у засіданні прийняв  начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

17 червня 2013 року в актовому залі Черкаського обласного управління водних ресурсів відбулася нарада "Про результати ревізій, проведених органами державної фінансової інспекції, та вжиття відповідальних заходів", в якій приймали участь: заступники начальника облводресурсів, апарат облводресурсів, та представники міжрайонних управлінь.
17 червня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

11 червня 2013р в Дніпровській екологічній прокуратурі відбулося засідання колегії, на якому були обговоренні питання "Про стан законності та прокурорського нагляду у сфері охорони водних ресурсів річки Дніпро, її водосховищ та Дніпровсько-бузького лиману", в засіданні приймав участь заступник начальника Черкаського облводресурсів Журавель С.В.

10 червня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

07 червня 2013 р в Монастирищенській РДА відбулося засідання комісії «Про порядок надання водних об’єктів загальнодержавного значення, розташованих на теріторії району у тимчасове користування на умовах оренди», в який прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

06 червня 2013 року в м.Южноукраїнську Миколаївської області відбулося чергове засідання басейнової Ради Південного Бугу, в якій прийняв участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

03 червня 2013р о 12:00 в Черкаській обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної комісії з перевірки дотримання вимог земельного та водного законодавства в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

03 червня 2013р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник облводресурсів Шведенко М.М.

 
Новини | Облводресурси | Підрозділи | Державна підтримка | Проект програми розвитку | Колегія | Відділ охорони водних ресурсів, техногенно-екологічної безпеки та моніторингу | Відділ експлуатації водогосподарських об'єктів | Відділ будівництва та проектування | Відділ бухгалтерського обліку та звітності | Відділ кадрового забезпечення, контролю, діловодства... | Служба економіки | Юридична служба | Товариство меліораторів та водогосподарників Черкаської області | Запобігання корупції | Звернення громадян | Доступ до публічної інформації | Відео | Фотогалерея | Контакти | Головна Карта Сайту
Назад до змісту | Назад до головного меню