Черкаське обласне управління водних ресурсів

Перейти до змісту

Головне меню15 грудня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


12 грудня 2014 року біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобилю» у Соборному сквері відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в яких прийняли участь представники Черкаського облводресурсів.


8 грудня 2014 року в приміщені Черкаського облводресурсів відбулося засідання робочої групи з питань надання в користування на умовах оренди водних об’єктів області, розгляд проблемних питань та надання пропозицій щодо їх вирішення під головуванням радника голови обласної державної адміністрації Зайченка Олександра Петровича.
В засіданні приймали участь представники Черкаського обласного управління водних ресурсів, Головного управління Держземагенства України в Черкаській області, Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Черкаського регіонального управління водних ресурсів та Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у області.
08 грудня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.


В приміщені Черкаського облводресурсів 4 грудня 2014 року відбулася нарада з питань надання в користування на умовах оренди водних об’єктів області, розгляд проблемних питань та надання пропозицій щодо їх вирішення.
Нарада відбулася під головуванням заступника голови – керівника апарату  обласної державної адміністрації Коваля Віталія Володимировича.


Серед присутніх були представники юридичного відділу управління кадрового та правового забезпечення облдержадміністрації, Черкаського обласного управління водних ресурсів, Головного управління Держземагенства України в Черкаській області, Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, Черкаського регіонального управління водних ресурсів, Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у області та радник голови обласної державної адміністрації Зайченко Олександр Петрович.

27 листопада 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася тридцять п’ята сесія обласної ради шостого скликання, в якій приймав участь заступник начальника Черкаського облводресурсів Поповіченко М.Г.

24 листопада 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.


21 листопада 2014 року біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів відбувся мітинг-реквієм із нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів, в якому прийняли участь представники Черкаського обласного управління водних ресурсів.

17 листопада 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

   

13 листопада 2014 року було проведено відео-конференцію за участі головних бухгалтерів, головних економістів та начальників міжрайонних управлінь по питанню використання до кінця бюджетного року коштів спеціального фонду.

12 листопада 2014 року у актовому залі ФПУ Інститутом соціального партнерства було проведено для профспілкового активу одноденний семінар на тему "Мотивація члена профпілки". Участь в семінарі приймав представник Черкаського облводресурсів.

10 листопада 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.


28 жовтня 2014 року відбулися заходи з нагоди 70-ї річниці визволення області, України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, сотні черкащан прийшли до Пагорба Слави й поклали до його підніжжя квіти та в Черкаській філармонії пройшов урочистий концерт. Участь у заходах прийняли представники Черкаського облводресурсів.


24 жовтня 2014 року у актовій залі Черкаського облводресурсів відбулися заходи з нагоди відзначення 60 річчя Черкаського обласного управління водних ресурсів та вручення кращим працівникам галузі Почесних грамот та подяк, а також відбулося покладання квітів  до пам'ятника "Меліораторів".


Інформація про роботу державного водогосподарсько-меліоративного комплексу Черкаської області (станом на 15.10.2014).
На державній міжгосподарській мережі продовжують проводитись роботи згідно із завданнями, затвердженими наказом облводресурсів від 05.02.2014 № 13 „Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації меліоративних систем у 2014 році”.
Детальніше...

13 жовтня 2014 року у приміщенні Черкаської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері відбулась міжвідомча нарада з питань стану законності у сфері охорони та використання водних живих ресурсів, водокористування та користування землями водного фонду.
Участь у нараді прийняв заступник начальника управління Журавель С.В.

13 жовтня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Поповіченко М.Г.

11 жовтня 2014 року у першій українській козацькій столиці – Чигирині відбулися  урочистості до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Участь в заходах прийняв заступник начальника Черкаського облводресурсів Поповіченко М.Г.

06 жовтня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

29 вересня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Поповіченко М.Г.

25 вересня 2014 року у актовій залі Федерації профспілок Черкаської області "Всеукраїнською асоціацією кадровиків" та Федерацією профспілок Черкаської області було проведено Черкаський конгрес кадровиків. В Конгресі приймали участь представники Черкаського облводресурсів.

24 вересня 2014 року відбулося засідання колегії Черкаської облдержадміністрації. На колегії розглядалися питання :
1. Про стан готовності об
'єктів житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років;
2. Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області.
Участь у колегії приймав заступник начальника Черкаського облводресурсів Поповіченко М.Г.

23 вересня під головуванням заступника начальника облводресурсів Поповіченка М.Г. проведено нараду з вирішення питань щодо ліквідації підтоплення сільськогосподарських угідь в адміністративних межах Гельмязівської сільської ради Золотоніського району та можливості розширення площ поливів. Детальніше...

15 вересня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

У водогосподарських організаціях області триває робота з підготовки об’єктів меліоративного комплексу до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років. Детальніше...

08 вересня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

02 вересня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

Оперативна інформація про хід проведення поливів сільгоспкультур по Черкаському облводресурсів станом на 26.08.2014 року. Детальніше...

   

23 серпня 2014 року в на площі Шевченка відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора України. В заходах приймали участь представники Черкаського облводресурсів.

      

22 серпня 2014 року у Черкаській обласній філармонії відбулися урочистості до 23-річниці Незалежності України. В урочистостях прийняли участь представники Черкаського облводресусрів.

     

21 серпня 2014 року в м. Умань у приміщенні міської ради відбулася робоча нарада з представниками Уманського, Жашківського, Маньківського, Монастирищенського, Христинівського, Тальнівського районів. Метою наради було обговрення проблемних питань у сфері надання водних обєктів в оренду. На нараді були присутні представники Департаменту екології, природних ресурсів Черкаської ОДА та представник Черкаського обласного управління водних ресурсів.19 серпня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

11 серпня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника Черкаського облводресурсів Поповіченко М.Г.

      
31 липня 2014 року в актовому залі Черкаського облводресурсів відбулось засідання наради на якій розглядалися питяння "Про проведену роботу з орендарями, правоохоронними і контролюючими органами щодо законності оренди водних об
єктів (наявність договорів оренди водних обєктів, паспортів водних обєктів та надходження коштів від оренди водних обєктів)" та "Ведення претензійно - правової роботи". В нараді приймали участь - начальник облводресурсів Шведенко М.М., заступник начальника Журавель С.В., начальник відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Куліш Ж.В., начальники управлінь та юристи.

30-31 липня 2014 року відбулась поїздка працівників Черкаського облводресурсів до Полтавського облводресурсів. В ході зустрічі було здійснено обмін досвідом в питанні оформленні та видачі паспортів водних об'єктів, контролю за надходженням оплати водних об'єктів та питання співпраці і взаємодії з органами державної влади. У робочій поїздці прийняли участь начальник управління Черкаського облводресурсів Шведенко М.М., начальник відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Куліш Ж.В., начальник відділу економіки Кривошея О.М. та фахівці відділу водних об'єктів.

30 липня 2014 року в Черкаській облдержадміністрації відбулось засідання земельної комісії. Участь у засіданні прийняв заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

30 липня 2014 року в Черкаській облдержадміністрації відбулась нарада під головуванням голови ОДА Ткаченка Ю.О. з питань можливої ліквідації наслідків в разі виникнення надзвичайних ситуацій на гідротехнічних спорудах області. Участь у нараді прийняв заступник начальника облводресурсів Поповіченко М.Г.

30 липня 2014 року у залі засідань прокуратури області під головуванням прокурора областіі відбулась міжвідомча нарада, на якій обговорили питання "Про стан додержання законодавства у сфері земельних відносин, у сфері захисту навколишнього природного середовища та результатів діяльності відповідальних контролюючих органів". Участь у засіданні прийняв заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

30 липня 2014 року у приміщенні Черкаської ОДА відбулося засідання комісії з питань врегулювання механізму надання в оренду водних об'єктів, розташованих в межах міст обласного значення та за межами населених пунктів.
Участь у засіданні прийняв заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

Інформація про роботу державного водогосподарсько-меліоративного комплексу Черкаської області (станом на 28.07.2014)
На державній міжгосподарській мережі проводяться роботи згідно із завданнями, затвердженими наказом облводресурсів від 05.02.2014 № 13 „Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації меліоративних систем у 2014 році”.
Детальніше...

28 липня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

21 липня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

Проведені наради з головами сільських рад і орендарями водних об'єктів в приміщеннях Чигиринської, Смілянської та Чорнобаївської райдержадміністрації, щодо укладання договорів оренди водних об'єктів між орендарями та органами самоврядування в межах населених пунктів і обласною держадміністрацією, за межами населених пунктів.

      

На нараді у Дісканта поговорили про оренду ставків і чистоту в районі


09 липня 2014 року у залі засідань Черкаського облводресурсів відбулося засідання колегії, у якій взяли участь начальники, заступники начальників та спеціалісти відділів водних ресурсів, облводресурсів та міжрайонних управлінь водного господарства.
На колегії розглядалися такі питання:
1. Підведення підсумків роботи облводресурсів за I – півріччя 2014 року та завдання на II– півріччя 2014року.
1.1. Аналіз роботи водогосподарських організацій області в галузі використання, збереження водних ресурсів з 2012року по II півріччя 2014 року.
1.2. Про стан виконавської дисципліни в облводресурсах за I півріччя 2014 року.
1.3. Про виконання рейтингових показників.
2. Розгляд та затвердження плану роботи колегії на II півріччя 2014 року.
                 

07 липня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

Технічний відділ займається виготовленням паспортів на водні об’єкти.

03 та 04 липня 2014 року в Уманському районі біля села Ропотуха, а також в межах Острівецької сільської ради Уманського району, було проведено збір вихідних даних шляхом геодезичної зйомки тахеометром, також були зняті виміри гідротехнічних споруд, та виміряні глибини на ставках. Планується розробити чотири паспорти на дані водні об’єкти.

 

02 липня 2014 року відбулось засідання колегії Черкаської облдержадміністрації з розгляду питань:
1. "Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку області  за 5 місяців 2014 року";
2. "Про вирішення питань переселенців з Автономної Республіки Крим та східних областей України";  
3. "Про стан проведення жнивної компанії 2014 року в області".
Участь у колегії прийняв начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.


23 червня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

19-20 червня в  області перебувала делегація Сумського облводресурсів на чолі із начальником цього управління Гордійком О.П. У складі делегації також були присутні начальники Боровлянського, Клевенського, Конотопського, Кролевецького міжрайонних управлінь водного господарства. Детальніше...

19-20 червня 2014 року під головуванням першого заступника Голови Агентства М.Яцюка відбувся семінар на тему: «Планування, облік та аналіз використання бюджетних коштів і державного майна водогосподарської галузі та шляхи їх вдосконалення» (м. Дніпропетровськ). У роботі семінару взяли участь керівники фінансово-економічних служб Держводагентства, головні бухгалтери та начальники планово-економічних служб обласних управлінь водних ресурсів, басейнових управлінь водних ресурсів, управлінь каналів, технічних шкіл та працівники Черкаського облводресурсів.Під час проведення семінару розглядалися питання, пов’язані з посиленням контролю за ефективним використанням бюджетних коштів, модернізацією системи бухгалтерського обліку галузі, економічними аспектами діяльності водогосподарських організацій і установ та актуальні питання фінансово-економічної роботи в системі управління водогосподарським комплексом.16 червня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

     

12 червня 2014 року в Управлінні Північно-Кримського каналу під головуванням Голови Держводагентства Василя Сташука відбулася нарада з питань роботи зрошувальних систем та розвитку зрошуваного землеробства.
Участь у нараді взяли представники Держводагентства, Херсонської обласної державної адміністрації, Інституту водних проблем і меліорації, Національного університету водного господарства та природокористування, Інституту зрошуваного землеробства НААН, Херсонського державного аграрного університету, водогосподарських організацій зони зрошення та засобів масової інформації
та начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.
У своїх доповідях керівники водогосподарських організацій акцентували увагу на питаннях проведення у 2014 році роботи з підготовки зрошувальних систем та магістральних каналів до роботи у вегетаційний період та організації поливної кампанії; формування вартості послуг з подачі води на полив; укладання договорів між водогосподарськими організаціями і сільгосптоваровиробниками; забезпечення раціонального використання водних ресурсів та налагодження комерційного водообліку; організації своєчасної та якісної подачі води на зрошення; співпраці з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування з питань водного господарства; щодо перспективи розширення зрошуваних площ; передачі внутрішньогосподарських систем у державну власність та розробки ТЕР на проведення реконструкції та відновлення зрошувальних систем у поточному році, а також забезпечення подальшої працездатності водогосподарських систем в сучасних умовах нестабільної соціально-політичної ситуації, яка склалася у державі протягом останнього часу.


02 червня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

  

30  травня  2014 року в актовому залі Черкаського облводресурсів відбулися урочисті заходи, та вручення почесних грамот присвячені Дню працівників водного господарства.

27 травня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

26 квітня 2014 року в Черкаському облводресурсів відбулося засідання колегії, в якій приймали участь представники Черкаського облводресурсів та міжрайонних управлінь,  розглядалися такі питання:
1. Про стан погашення дебіторської та кредиторської заборгованості та завдання управлінь по їх скороченню.
2. Про результати пропуску повені у 2014 році та шляхи по удосконаленню роботи водогосподарських організацій у цьому напрямку.
3. Про кадрову роботу в 2014 та підготовку до святкування Дня водного господарства.

20 травня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

19 травня в облводресурсів відбулась технічна рада з розгляду питань щодо перспективи розширення зрошуваних площ в Золотоніському, Черкаському та Чигиринському районах. Детальніше...

16 травня 2014 року в м. Києві у приміщенні Торгово-промислової палати України відбувся регіональний семінар  на тему: "Плани адаптації (апроксимації) екологічного законодавства України до права Єаропейського Союзу (сектор "Якість та управління водними ресурсами, включаючи морське середовище")". Участь в семінарі приймав заступник начальника Черкаського облводресурсів Журавель С.В.

12 травня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Поповіченко М.Г.

07 травня 2014 року в обласній філармонії відбулися  урочистості з нагоди 69-річчя Перемоги, в яких прийняв участь заступник начальника М.Г.Поповіченко та представники трудового колективу облводресурсів.

Станом на 06 травня в області практично завершено укладання договорів на надання послуг з подачі води для зрошення сільськогосподарських культур. Бажання проводити поливи в поточному році господарства виявили на площі 8,9 тис.га. Штучний дощ пройшов вже на 797 га. Детальніше…

05 травня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

29 квітня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

28 квітня 2014 року за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначався Всесвітній день  охорони праці. Детальніше...


25 квітня 2014 року у Соборному сквері відбулося покладання квітів та вшанування пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Участь приймали представники Черкаського облводресурсів.

24 квітня 2014 року на причалі "Річковий вокзал" відбулося урочисте відкриття туристичної навігації по Дніпру. Участь у відкритті приймали представники Черкаського облводресурсів

В області триває кампанія по заключенню договорів на надання послуг з подачі води для зрошення сільськогосподарських культур. Станом на 22 квітня поточного року вже укладено договори на площу зрошення 7,9 тис.га. Це на 1,2 тис. га більше ніж за 2013 рік. Крім того, частина договорів ще перебуває на стадії  узгодження. Детальніше...  

В порядку забезпечення безаварійної роботи  підприємства та безпечних умов праці працівників, комісією облводресурсів проведено оперативний контроль IV ступеню за станом охорони праці в Правобережному  МУВГ. Детальніше...

Проведено планову перевірку стану ефективності використання та збереження машино-тракторного парку Правобережного міжрайонного управління водного господарства. Детальніше...

17 квітня 2014 року в м. Черкаси в сесійному залі Будинку рад, пройшла тридцять перша сессія обласної ради шостого скликання де розглядали питання:
1. Про звіт про виконання обласного бюджету за 2013 рік
2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 30.01.2014 № 28-1/
VI "Про обласний бюджет на 2014 рік"
3 . Про обласну цільову програму "Призовна дільниця" на 2014-2016 роки
4. Про обласну програму вилучення, утилізації, знищення та  знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2014-2015 роки
5. Питання управління майном обласної комунальної власності
Участь в сессії приймав заступник начальника Черкаського облводресурсів Журавель С.В.

14 квітня 2014 року Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада. Розглядались питання:
1. Про роботу органів виконавчої влади у І кварталі 2014 року щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення та стан розгляду звернень народних депутатів України:
2. Про тенденції щодо  виплати заборгованої заробітної плати на підприємствах-банкрутах області.

Участь у нараді приймав начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

Промивка Стеблівського та Корсунь Шевченківчського водосховищ.


На виконання  рішення  Протоколу засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ управління водними ресурсами у басейні р. Рось, яке відбулося 03 квітня 2014р. в м.Біла Церква з  метою підтримання належної якості води на водозаборах питного водопостачання  та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, повязаних з погіршенням якості води   9 квітня 2014 року відбулася   весняна промивка   Стеблівського та Корсунь-Шевченківського водосховищ на р. Рось.
Промивка водосховищ проводилась згідно затвердженого регламенту в присутності представників басейнового управління водних ресурсів р.Рось, Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації, міської ради, ЗЕА «Новосвіт», Черкаської обласної організації «Всеукраїнська Екологічна Ліга»,Черкаського обласного управління водних ресурсів. Промивка водосховищ висвітлена в засобах масової інформації.


На виконання наказу Державного агентства водних ресурсів України   від 31.10.2013 року № 203-ос ’’Про підсумки проведення семінару з керівниками кадрових служб’’, в апараті управління облводресурсів проводяться щотижневі навчання інженерно-технічних працівників з питань, які стосуються основної діяльності управління. В квітні 2014 року будуть проведені лекції на теми:  Основні положення Закону України «Про відпустки», щодо порядку проведення інструктажів з охорони праці, удосконалення навиків користування офісними програмами та особливості списання основних засобів. Також доводяться до відому працівників управління і обговорюються правові акти та зміни до них.

26 березня 2014 року о 11.00 годині у актовій залі Черкаського облводресурсів відбулося засідання колегії, в якій приймали участь представники Черкаського облводресурсів та міжрайонних управлінь,  розглядалися такі питання:
1. Аналіз роботи водогосподарських організацій області в галузі використання, збереження водних ресурсів у 2013р. та завдання на 2014 р.
2. Про стан охорони праці у водогосподарських організаціях області.
3. Про стан підготовки меліоративних систем у вегетаційний період.

24 березня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь начальник Черкаського облводресурсів Шведенко М.М.

22- березня - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

22 березня 2014 року світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води, який був проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Обєднаних Націй у 1993 року.
Основна ідея Всесвітнього дня водних ресурсів - закликати країни всього світу розробити заходи для вирішення глобальної проблеми нестачі питної води на планеті, сприяти збереженню водних ресурсів на внутрішньо національному рівні, об'єднати громадськість, владу і бізнес навколо проблем, пов'язаних з необхідністю захисту водних ресурсів.
Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходить під гаслом “Вода та енергія”.
В рамках відзначення Всесвітнього дня води у водогосподарських організаціях області будуть проведені урочисті збори, надруковані статті в  засобах масової інформації.
З метою формування у населення дбайливого ставлення до водних ресурсів, поширення знань та виховання в учнівської молоді дбайливого ставлення до води фахівцями міжрайонних управлінь водного господарства будуть проведені конкурси на кращий малюнок та твір у в загальноосвітніх школах, уроки зустрічі в загальноосвітніх школах, лекції у спеціалізованих та вищих учбових закладах.

22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важність водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на дії.
«Відзначення ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВОДИ на Правобережному МУВГ».


21 березня 2014 року на базі Бортницького міжрайонного управління водного господарства імені Гаркуші М.А. була проведена ІІ  Міжнародна науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню води. Мета конференції – актуалізувати та привернути увагу суспільства до проблем охорони вод, меліорації земель, раціонального використання водних ресурсів для забезпечення потреб економічного та соціального розвитку. Тематика конференції: вода і енергія; стан забезпечення і використання водних ресурсів; управління водними ресурсами; еколого-економічна складова водних ресурсів; охорона водних ресурсів; моніторинг водних ресурсів і меліорованих земель; водопостачання і водовідведення; захист територій і населених пунктів від шкідливої дії вод; зрошувальні та осушувальні меліорації; еколого-економічна складова меліорацій тощо.
Участь у конференції
прийняв заступник начальника Черкаського облводресурсів Журавель С.В.


На виконання наказу Державного агентства водних ресурсів України   від 31.10.2013 року № 203-ос ’’Про підсумки проведення семінару з керівниками кадрових служб’’, в апараті управління облводресурсів проводяться щотижневі навчання інженерно-технічних працівників з питань, які стосуються основної діяльності управління.
У перший половині березня 2014 року були  проведені лекції на теми:  «Основи електробезпеки. Основні положення», «Щодо підвищення кваліфікації в ДІУЕВР», «Зміни в правилах дорожнього руху».
У другій половині березня планується проведення лекцій на теми: «Особливості індексації доходів» та «Основні положення Законодавства України у сфері трудових відносин»


В області завершується підписання Протоколів- намірів про поливи сільськогосподарських культур у 2014 році. Станом на 04 березня, з використанням міжгосподарських  насосних станцій, господарства планують поливати сільськогосподарські культури на площі біля 8,5 тис.га. Навіть якщо враховувати внутрішньогосподарські системи та землі-супутники, це більше ніж фактично полито у 2013 році на 0,4 тис.га. Лідерами є Черкаський та Золотоніський райони.  Більш точні дані будуть отримані після укладання договорів на надання послуг, повязаних з подачею води для зрошення.


17 лютого 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

На виконання наказу Державного агентства водних ресурсів України   від 31.10.2013 року № 203-ос ’’Про підсумки проведення семінару з керівниками кадрових служб’’, в апараті управління облводресурсів проводяться щотижневі навчання інженерно-технічних працівників з питань, які стосуються основної діяльності управління. В лютому 2014 року будуть проведені лекції на теми:  Закони України «Про меліорацію» та «Про охорону праці», «Водний кодекс України», підготовка до пропуску весняної повені також доводяться до відому працівників управління і обговорюються правові акти та зміни до них.10 лютого 2014р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

06 лютого 2014 року у залі засідань Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім. Гаркуші М.А. (м. Київ) відбулося засідання колегії Держводагентства. Розглядалися питання про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за 2013 рік і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у І кварталі 2014 року. Участь у колегії приймав заступник начальника Черкаського облводресурсів Журавель С.В.


03 лютого 2014р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

30 січня 2014 року в сесійному залі Будинку рад відбулася двадцять восьма сесія обласної ради шостого скликання.   Участь у сесії приймав заступник начальника Черкаського облводресурсів Журавль С.В.

29 січня 2014 року о 15:00 в залі селекторних нарад Черкаської філій ПАТ "Укртелеком" відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в режимі відеоконференції, під головуванням Віце-прем'єр-міністра України, голови Держкомісії Вілкула О.Ю. Участь у засіданні приймав заступник начальника Черкаського облводресурсів Журавль С.В.

27 січня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

22 січня 2014 року у місті Черкаси з нагоди Дня Соборності та Свободи України відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку. Участь в церемонії приймали представники Черкаського облводресурсів.
       

21 січня 2014 р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

17 січня 2014 року відбулось засідання технічної ради облводресурсів.
Розглядались питання щодо прийняття проектних рішень з проведення реконструкції внутрішньогосподарської зрошувальної мережі в адміністративних межах Вергунівської сільської ради Черкаського району та ремонту НСП-1 Черкаської міжгосподарської зрошувальної системи. Крім того, прийнято рішення щодо запропонованого ПБК «Водпроект» варіанту прокладання зрошувальних трубопроводів при розширенні поливних площ в адміністративних межах Красносільської сільської ради Чигиринського району від Рацівської міжгосподарської зрощувальної системи.
Крім основного складу технічної ради в обговоренні питань  взяли участь провідні спеціалісти облводресурсів, фахівці Правобережного міжрайонного управління водного господарства та проектно-будівельної компанії «Водпроект».
Наступне засідання технічної ради заплановане на 21 січня.13 січня 2014р в Черкаській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада, в якій приймав участь заступник начальника облводресурсів Журавель С.В.

10 січня 2014 року в обласному управлінні водних ресурсів  відбулася виробнича нарада  з питань передачі зрошувальних систем до комунальної власності в межах орендованих земель ТОВ «Пальмира».
На нараді були присутні представники облводресурсів, Лівобережного міжрайонного управління водного господарства, директор ТОВ «Пальмира» Журба О.В., гідротехнік ТОВ «Пальмира» Ковальчук О.В.
На нараді було обговорено наступні питання:
Порядок прийняття на баланс ТОВ «Пальмира» внутрішньогосподарської зрошувальної мережі Дмитрівської зрошувальної системи.
Визначення власника внутрішньогосподарської зрошувальної мережі Подільської зрошувальної системи та порядок передачі її до комунальної власності.
Укладання протоколів намірів та договорів на проведення поливів сільськогосподарських культур  у 2014 році на землях господарства.З метою забезпечення ефективної та надійної роботи меліоративних систем, насосних станцій, каналів, гідротехнічних споруд, дощувальних машин у 2014 році, поліпшення використання меліорованих земель, нарощування виробництва на них сільськогосподарської продукції, обласним управлінням водних ресурсів та департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації  підписано спільний наказ від 24.12.2013   № 80/140 «Про підготовку меліоративних систем до роботи у 2014 році».

 
Назад до змісту | Назад до головного меню