7 липня у м. Київ відзначали День Дніпра.

У заходах взяли участь делегаціі Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області та Лівобережного міжрайонного управління водного господарства, які очолив начальник Микола Шведенко.

«День Дніпра – це те свято, коли всі об’єднуються із одною метою, не лише весело провести час, а і долучитися до процесу змін, до водного менеджменту, раціонального використання водних ресурсів та спрямовувати всі свої життєві дії для покращення води у річках. Ми всі відповідальні за стан наших річок, які ми маємо передати дітям та онукам.» зазначила  голова Держводагентства  Ірина Овчаренко у своєму виступі.

До відзначення Дня Дніпра долучилися і зарубіжні гості зокрема,  Йоганнес Бауер – керівник відділу програм зовнішньої допомоги ЄС Представництва ЄС в Україні, Ярослав Бєлов – Голова Держрибагентства, Голова Державного водного господарства «Польські води» Пшемислав Даца.

В рамках заходу проводилось безліч різноманітних конкурсів,  в одному з яких за ІІ місце за краще тревел-фото  «Дніпро різноманітний призове місце» нагороджено Олексія Овдія.